Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scam hakkında.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

bildiğiniz gibi bu enchant item vs yaptırırken bunun olma ihtimali var. en güvenilir adam deseniz de başınıza gelebiliyor. bir warriorla dün gece 3 ayrı heroic yaptık muhabbet ettik falan, adama felfury gaunlet için malzeme verdim altf4 çekti. adam hand of adal. eski sağlam guildlerden falan.

eskiden böyle bişi olunca ticket açınca gmler bişey yapamayız diyolardı. ben de bişi olmaz ama açayım bakalım ne olacak dedim. adamlar ilgilendi ve tüm itemları geri verdiler ondan alıp. çok şaşırdım doğrusu.

aklınızda bulunsun böle bi durum olursa açın ticket alın itemınızı.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Report ediyorsun olayi malzemelerini geri vermiyorlar ama elemana warning/ban veriyorlar daha onceden herhangi bi scam vakası varsa perma ban yiyo 2 kişiyi banlattım bu şekilde.

ben malzemeyi de aldım işte. gm maille yolladı bana. ben de vermiyor biliyordum
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Scam olayı hiç başıma gelmedi, ama WoW'un craft sistemi sorunlu. Bence deed olayı olmalı. Enchanterlar deed yaparlar. Sen de onu alırsın çantandaki malzemeyle enchantını kendin basarsın. Hem böyle AH'den enchant alabilir hale geliriz saatlerce enchanter aramayız.

Offical thread den görüp kendi fikrin gibi söyleme ayıp la.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:
yav güvenmediğine vermezsin item'ı bu kadar basit. karışmaları çok mal.

e bazı rare recipelar herkeste olmuyor. karışmaları çok mal değil işte. öyle bişey olmasa mongoose ilk cıktıgında mesela adam istediğine yapar istemediğine yapmaz alır mathları vermezdi olur mu öyle şey.
Sosyal ağlarda paylaş

güvenilir insan bulmak bu kadar zor mu gerçekten? serverda birkaç ay geçiren kişi çoğu guildin progressini bilir, bilmeyen de realm forumlarından bakabilir. tanınmış ve iyi progressli bir guilddeki biriyle de bu sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. ha yaşasanız bile şu olur, o adam guildden atılır ve guild sizin kaybınızı karşılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
güvenilir insan bulmak bu kadar zor mu gerçekten? serverda birkaç ay geçiren kişi çoğu guildin progressini bilir, bilmeyen de realm forumlarından bakabilir. tanınmış ve iyi progressli bir guilddeki biriyle de bu sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. ha yaşasanız bile şu olur, o adam guildden atılır ve guild sizin kaybınızı karşılar.

La ne bi kaç ayı aç realm sayfasını bak oradan progresse :D
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:

yahu ben anlatayım size işte. adam kroneri guildinden ki yeni dagıldı gibi birşey en iyi progress yapan guildlerden biriydi. kendisiyle 3 peşpeşe heroic yaptık muhabbeti çok iyi ibrahim tatlısesi falan biliyor, adamla konustukça anlarsın yani. bende var o recipe yaparım sana dedi. e bu kadar şey varken hanginiz inanmaz vermezdiniz o adama?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...