Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [B Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Llama said:
ya biz dünya 3cusu olduktan sonra bize bi haller dolu
şişiriyorlar devamlı takımı
hakket mokoko dediğin doğru

heh hiç bir avrupa takımı ile karşılaşmadan olduyduk

pek başarılı değiliz yoksa, isveç bile kök söktürüyordu ki ne takımlar var turnuvada hangi birini yenicen :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
emre yerine polonyadaki "asker"lerden biri türkiye kadrosunda olsaydı ne olurdu ben asıl onu düşünüyorum.

Biri çok etkilemezdi çünkü bizim takım genel olarak tembel ve koşmayan bir takım. Bi kişi koşsa da çok işe yaramaz. Al işte Sabri de koşuyor ama bir şey yapamıyor. Ama o polonyadaki askerlerden 3-4 tanesini birden getirirsen onu da Emre değil de diğer oyuncuların yerine koyarsan, ya da Emre yerine Yıldıray gibi oyun yönlendirecek başka bir adam koyarsan takımın çehresi komple değişir canavar gibi olur takım.

Bahsettiğim şey çok koşan hızlı ve iyi oynayan taktiksel olarak bütünleşmiş bir takım şart evet, ama başında onları yönlendirip oyunu okuyacak ona göre atak başlatıp organize edecek bir oyun kurucu da şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Servet unutulur mu yaa :)

Yanlız favorim Almanya'yı bir kez daha takdir ettim. Tüm Avrupa'yla dalga geçtiler resmen.

Herkes tırsa tırsa tek forvetle kalitesiz italyan futboluna özenmişken, hırvatlar hariç çift forvet çıkartan bile kalmamışken adamlar 3 forvet 2 ofansif ortasahayla çıktılar maça, eze eze de kazandılar. Hem acaip gövde gösterisi hem de inanılmaz bir eziş dalga geçiş var tüm Avrupa futboluyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...