Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

turnuva bizim için bitti zaten. kolay gruptayız diyenler bi daha düşünsün.

çekler turnuvanın gizli favorileri, takır takır top oynayan bi takım. isviçre ev sahibi, gruplarda elenmemesi için bin kıyak yapılacak. ahmet çakar da yazdı zaten, bizim maçta isviçreye atanan hakem bzi daha önce gene yakmıştı isviçreye karşı.

bu şartlarda, böle dan dun oynayan futbolcularla bzm takımın gayet yüksek bi sıfır çekme potansiyeli var.

arda, gökdeniz, yıldıray, gökhan gönül bu 11 de olsaydı, adam gb futbol oynasak ama elensek dert etmezdim de, böle ne oynadığı belli olmayan, ordan ordaya koşan futbolcu topluluğu olarak elenmek tamamen hocanın suçu.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
6. Servet sana da helal olsun, sakat makat da olsan oynadın. Diğerlerine göre de çok güzel oynadın, ama çok hata yaptın. O gollerdeki toplar göbeğinde durduğun defansın göbeğinden nasıl geçer ? Ne edu ne lugano geçirirdi o topları. Bodozlama giriyorsun zaten, ayarım o hareketlerine. : ) Ama umarım ayağa kalkarsın valla sen de olmasan komple yalan bu işler.

yalnız bunun için gazetede şöyle birşey gördüm,

'BENİM YÜZÜMDEN YEDİK'
Servet maç sonrası, "İlk golde yan bağlarımda esneme olduğu için zamanında müdahale yapamadım. Sakatlığım nüksetmeseydi ilk gole engel olabilirdim. Sakat sakat oynadım. Riske etmemem lazımdı, ama maalesef oynamak durumundaydım" diye konuştu. Milli Takım'ın ayakta kalan son ismi ise kaleci Volkan oldu. Milli kaleci, birçok pozisyonda kritik müdahalelerle farkın açılmasına izin vermedi.

(kaynak : sabah gazetesi)
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten anlayamıyorum şu terim'i ya sorunca herkes yok nuno gomes yok maldini o bu işte çok büyük teknik adam şöle bilgili böle kaliteli fln
bu mu kalitesi göremiyor mu yani nedir
nihat'ın yıldızlaştığı pozisyon burası değil uzun, kafa topları alıp indircek bi forvet yanı. yok sen adamı tek başına bırakıyorusn 2 tane yarmanın arasına adam da bütün maç saçmalıyor
futbol zekası olmayan sabriyi oyuna aldın hadi niye hamiti ortaya çekip bayern'de riberyle beraber ataklar başlattığı yerde oynatmazsın da sabri'yi oralarda oynatırsın akıl mantık almıyor
tuncay kötüydü hadi oyuncu değiştirme hakkın kalmamıştı anlarım onu
şu takımda ya ümit karan ya mehmet yıldız en olmadı halil %100000 oynar ama yok. takımda sol ayaklı adam yokmuş tümer o yüzden kalmışmış sen koy yıldıray'ı sola del piero gibi içeri götürür o topu rahat ol..
yolladı ibrahim kaş'ı şimdi hem gökhan hem servet sakat. oynarsın 2 emreyle, en iyi forveti turnuvayı kapatmış isviçre atar sana 3 gol.
her yerde aynı bok ya basket milli, futbol milli...
artık maçları kötü oynadığımız için kaybedelim teknik adamların saçma sapan egoları, yanlış tercihleri yüzünden değil çocuk gibi kapris de kapris

valla oturup açıklasın terim tek tek ya şunu bu yüzden almadım forvetsiz oynicam nedenleri şunlar bunlar, taktiğim bu, denedim olmadı kıl tüy anlatsın yoksa sinir hastası olcak bu millet

edit:imla
Sosyal ağlarda paylaş

Marco çok iyiydi. Servet fedakardı ve iyiydi. Bir de Kazım takımı ofansa götürmeye çalışan tek isimdi. Sürekli aynı çalımı attı durdu her seferinde de yediler.

Takımın geri kalanı tek kelimeyle rezaletti. Harbi 80'lerdeki milli takıma döndük. 0.5 pozisyon, ezik, kalitesiz...

gol bile atamadan dönme ihtimalimiz ciddi olarak karşımızda artık.
Sosyal ağlarda paylaş

tuncay'a deliler gibi küfürler yağdırdığım maçtı .

bir insan bu kadar ruhsuz oynar .
fatih terime'de kızgınım.

portekiz'e ne kadar defans yapacaksın be adam?
arada bi tane kaydırırmışız düşük tempoyla.
aslanım o da çok kaliteli elemanlarla oluyor.

senin çapın belli.

nasıl gol atacağın böyle bir takıma gayet net be,oynatıcaksın hücum adamlarını.
alacaksın ardayı.
SABRİYİ DEĞİL.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...