Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devil May Cry 4 (Pc)

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Revangelis said:
oyunun 1680*1050 desteği yok, bide full screenken renkler birbirine girdi
windowed mode da biraz daha düşük bi çözünürlükte oynuyorum, tüm ayarlar maximumda ve dx10 versiyonu 70-80 arası fps veriyo. ps3ün gücünden şüphe etmeye başladım :p

neyse daha ilk iki bölümü oynadım zevkli şimdiye kadar

sen diyince canım sıkıldı ama baktım var. cillop gibi oynuyorum 1050 de =P
Sosyal ağlarda paylaş

valla süper yapmışlar... human modda oynuyorum ilk defa böyle bi oyun oynadığım için.. ama yaratıkları öldürmek pek kolay gibi duruyor.. daha onceden oynayanlar diğer mod ne? beceremem sandım girmedim ona.. human devam edelim bakalım şimdilik.. klavyede hareketleri yapmak biraz kastırıyor bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

sende sorun var :p

oper said:
valla süper yapmışlar... human modda oynuyorum ilk defa böyle bi oyun oynadığım için.. ama yaratıkları öldürmek pek kolay gibi duruyor.. daha onceden oynayanlar diğer mod ne? beceremem sandım girmedim ona.. human devam edelim bakalım şimdilik.. klavyede hareketleri yapmak biraz kastırıyor bu arada

daha zoru işte, daha önce dmc oynamışlar için, human mode easy bu da normal yani. en zoru oyunu bitirince açılıyor olsa gerek.

edit: dmc olanlar değil oynamışlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
eheh öğrendim zaten oyunu oynarken.
bu arada büyük noobluk yaptım oyunda. his holiness ile kapışırken tüm potları kullandım adam nası saldırıo öğrenmek için. sonra ölünce salak gibi gittim continue'ye tıkladım. haliyle bi baktım potlardan eser yok.
şimdi baştan oynuom oyunu pot alabilmek için :S bide hepsini max fiyatına getirmişim small'ı için bile 5k orb toplamam lazım off
Sosyal ağlarda paylaş

eeth bi devil may cry^da böyle bitti. sanırım gamepad'ım bozuldu ama bide parmaklarım ağrıyor özellikle başparmağım :)

yalnız bişi sorcam bu dmc4 3ten sonra 2den önce mi geçiyor? yamato bizde olduğuna göre 3ten sonra olması lazım, vergilin gg olmuş olması lazım yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...