Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fps boost yolu

n3mrut

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
NVIDIA KULLANICILARI İÇİN POTANSİYEL 3 (YAZIYLA ÜÇ!) KATI FPS ARTIŞI!!!

resmi forumlardan alınmıştır:
said:

1: download/install newest driver from www.nvidia.com, reboot

2: download/install Rivatuner 2.09 from www.guru3d.com, reboot

3: reset the drivers in RivaTuner,On the main screen, look for "forceware detected" and a small button next to where it says "customize". The far right option when clicking it will offer to reset the drivers. Do so and reboot.

If you do all of the above, you will see all the buuuutifully rendered graphics that you have missed out , and personally i upped my framrate from 11-15 in tortage to an asswoopin' 70fps !!!! ......so it's worth a try, amen!

(I had to put some more graphics on so i landed on 35 fps, but hey now we are talking 1680x1050, 16xAAQ, high detail,3500 view dist,all shadows, all everything....is it beutiful? BOYACHAKKA!)

ŞOK! ŞOK! ŞOK! NVIDIA'NIN KENDİ SİTESİNDE BULUNAMAYAN EN SON BETA SÜRÜCÜSÜ!!!

abartmam yok, şöyle diyeyim: 10fps filan aldığım ayarlarda 35-40fps filan gördüm. eskiden view distance 100 filan oynarken şimdi herşey köklenmiş halde 2-3 katı daha iyi fps alıyorum. sıkıntınız varsa mutlaka deneyin. apıştım kaldım kelimenin tam anlamıyla.

ayrıca büyü & su efekti görememe durumu yaşayan arkadaşlar varsa o sorunu da çözüyor, test edip onayladım.

32 xp mi var sende? öle ise çekelim bakalım. bi de ekran kartın ney?
Sosyal ağlarda paylaş

bende 32 bit vista var, 8800gtx ekran kartı... her sey en yuksekte 2800m view distance, 4x aa 25-32fps arası alıyordum, bunu yaptıktan sonra 35-45 arasına cıktı fps aralıgı, yalnız bi saniyelik 1-2 fps ye dusme olayları arttı gibi geldi bana nedense, performans genel olarak arttıgı icin daha cok goze batıyor da olabilir tabii =)...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

32 xp mi var sende? öle ise çekelim bakalım. bi de ekran kartın ney?

32-bit vista var ama işletim sistemleri için geçerli bu çözüm. (xp sonrası elbette)

daverc said:
32 bit vista da ise yararmı acaba laptopta 8600m var denemeli bir.

bende yaradı, ağzım kulaklarıma vardı böyle. bambaşka bir oyun oldu resmen. ama bende zaten problemli olduğu belliydi, özellikle performansını makinesiyle bağdaştıramayan arkadaşlarda işe yarayacaktır tahminimce. bende particle effect'ler çalışmıyordu, hem onu çözdü hem de deiğim gibi performans.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...