Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowlands

Cheater

Öne çıkan mesajlar

Grafikleri deli olmus oyunun, bide kar koymuslar oyuna :)
Kesin almayi dusunuyorum. SWG tarihi ertelenmis, eger Summer 2003'e sarkarsa SWG, SLyi 2004te anca goruruz.
Sitelerine pre-order koymuslar simdiden ama ordan kesin almayin, Digital River sicmik bi firma NW dagitiminda yikildi elemanlar. Summer 2003 diyor cikis tarihine, ben o siralar hala US'de olursam alirim size, reg codelari soylerim.
Sosyal ağlarda paylaş

walla en mantiklisi Chrysaor'un dedigi gibi geldi bana durduk yere bir ton kargo parası girmez ama summer 2003'te cooook ileri bir tarih 1 yıldan fazla bi sn biz 2003'temiyiz yoksa LoL neyse işte öyle bir şeyler. bu durumda Chrysaor'un hala türkiye'de faaliyet gösteren hatta antalya'da faaliyet gösteren bankalarda hesabı olması dileğiyle :))[hline]Bret "Neurochrome" Clyburn-Narzum
Sosyal ağlarda paylaş

Marketingden dolayi oyun gene buyuk ihtimalle 1-2 ay boyunca download edilemez diye dusunuyorum.
SLnin linear bir yapisi var diye duydum, ornegin bir playfielddan digerine gecmek icin bile belli bazi asamalardan gecmek lazimmis. Questleri en once yapmakta acaip zevkli bisiy bence, bir sure sonra pek anlami kalmiyor zaten.
Yeni zonelarda ucmakta olmayacagi icin oyun daha zevkli olucak gibi. Fixerlari patlatacak gibi SL ama hadi hayirlisi.
Eger Betasina girebilirsem gizli sakli shotlar/bilgiler alirim sizin icin :)
Sosyal ağlarda paylaş

tradeskill de bişi yapmak için sl yemi girmem lazım olcak be lol ne biçim mantık o ;p görcez bakalım ne halt etcekler ;D[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni 200+ moblarin xp leriyle çok zor olacağını zannetmiyorum zira silahlar felan nası olcak merak ediyorum.SL de kullanılabilen normalde kullanılmıcakmı felan lol!
Notum wars da almayanları hiç etkilemicek dediler gördük nası etkilemediğini.Nası palavra ya hepsi...2-3 tane daha booster yaparlarsa şaşırmayın yani...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Uo o mu bu be? evinde lambası olana Electrical engineering +5 buzdolabına Mechanical eng. +5 felan verirslerse hiç şaşmam...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...