Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party - 14 Haziran

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

MADBOY said:
Lidriel said:
iki kişilikte kokoreçime yer kalmaz. EHİ EHİ PİPİLİ ESPRİ.

Fadime olmuşsun diyorum sen hala bana kokoreç oldum diyorsun lan =/

Kokoreç oldum nedir lan, kokoreç diyorsun olacaktı, ben epic fail'ların bokunu çıkarmadan tüyüp gideyim yavaştan.
Bekliyorum seni en kısa zamanda tanerciğim.

Ayriyetten fena değildi, zaman zaman kopmalar yaşandı, rün'de sakatlık çıktı, fıletavutta klasik 8 player limit geyiğinden dolayı ayrı ayrı oyunlarda oynadık, BEĞFEĞ bilmeyenler sıkıntı çektiler biraz vs, yine de iyiydi.

Emre, Kaan, ShüQRü, bekliyoruz bir sonraki lanpartye, satışlar olmasın, kalpler kırılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam, sdf

- Mekandan girmek istiyorum konuya. Görebildiğim kadarıyla tek eksiği Battlefield 2 olmamasıydı; o yüzden 1942 falan oynadık ama aynı zevki vermedi elbette. Verilen sandviçler ufak da olsa güzeldi (köfte, döner falan vardı sandviçlerde, öyle diyeyim); hizmet de oldukça iyiydi bence, bir sıkıntı yaşamadı sanırım kimse.

- Mekan oldukça serindi, sadece sigara içilen en arka bölüm biraz havasızdı, onun dışında sanırım bir kişi soğuk diye yer değiştirdi falan diye hatırlıyorum, o derece.

- Dolayısıyla, Battlefield 2 de yüklettiğimiz sürece, bundan sonraki lan partinin Trip'te gerçekleşmemesi için bir sebep yok bence. Ha ben önümüzdeki 6 ay lan parti işine girmem, orası ayrı=)

- Birazdan hesaplayacağım; ama sanırım 22 kişi vardı Trip'te bizden. Şunu fark ettim kesinlikle, 20-25 kişiyi geçince birlikte bir şey yapma imkanı büyük ölçüde ortadan kalkıyor. Biz bir tek Rune sırasında dağıldık sanırım, birkaç kişi Quake 3 oynadı; bir de Flatout 8 kişiden fazlasına izin vermediği için 2 gruba bölündük. Onun dışında her oyunda kesinlikle en az 19-20 kişi vardı bizden, toplu oynadık ve bence en büyük artısı bu oldu bu seferki lan partinin. Bu arada birkaç kişi dışında gelenler daha önceki lan partiye de gelen insanlardı, listeyi yapacağım birazdan.

- Team Fortress 2 vardı bu arada Trip'te, sonradan çalışmamış sanırım ama başlangıçta baya oynadık falan, onu da ekstradan belirtme ihtiyacı hissettim.

- Call of Duty 4'te de Yargıtay'ı kurdum, bunu da belirtmek istiyorum.

- Başka bir şey gelmedi an itibariyle aklıma, sonuç olarak, Battlefield 2 dışında oldukça başarılı bir lan partiydi, güzeldi eğlendik baya.
Sosyal ağlarda paylaş

- ZaugnaKhaldun (eh)
- Asteroth (geldi)
- MumChamber (SATIŞ)
- Axedice (geldi)
- Griswold (geldi)
- Syn (SATIŞ)
- Madboy (geldi)
- Slyone (geldi)
- Rewendor (SATIŞ)
- Aktiftablet (geldi)
- Kitana (geldi)
- DarkRider (SATIŞ)
- KenshinHimura (geldi)
- Vingthor (geldi)
- Aente (SATIŞ)
- Yicit (SATIŞ)
- Masakari (geldi)
- Screwy (geldi +1?)
- Cuce (geldi)
- Fenris (geldi)
- Allezz (SATIŞ)
- arcane (SATIŞ)
- Khelben (SATIŞ)
- mulgear6 (geldi)
- sesu (SATIŞ)
- madmaximus (geldi)
- Ardeth (geldi)
- erkanbuyuk007 (SATIŞ)
- chiptech +1 (geldiler)
- Spidee (geldi ilginç bir şekilde sdf)

20 kişi gözüküyor sanırım, ismi olmayanlar da ekleme yapsınlar
Sosyal ağlarda paylaş

makineler bana biraz dandik göründü bana ya.tf2 de kasıyodu biraz. cod 4 te grafikler bi garipti bende ve aktif te. unreal filan hiç oynayamazdık muhtemelen. belki şansımıza biz öyle makinelere oturmuşuzdur.

q3 e çıkan bizlerde (birinciydim :) ) rune a giremeyenlerdi :P sonra siz oynayabildiniz mi ya?biz de saçmalayıp duruyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
böyle 3-5 kişilik icewind dale tarzı oyunlar oynamak yasak!1
ne oynıcaksak adam gibi 10 20 kişi oynarız 3-5 kişilik grupla saatlerce aynı oynu oynayacaksanız bir anlamı yok bu kadar kişinin gelmesinin di mi ?

Sly-One said:
son yarım saat rome attım ama üzüldüm biraz bi yarım saat 1 saat daha gidermiş rome : )

utanç tablosu :) hayır icewind de baldur da daha fazla insan bi arada oynayabilirdu bea. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...