Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party - 14 Haziran

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Battlefield 1942'de kim uçakla yargıladı lol

Xunn'la Sly dışında pek uçan görmedim zaten de, beni ya AA'yle ya da bir iki kez tankla indirebildi Ally'lar. Çifter çifter gelince bile yeri öpen Spitfire'lar oluyordu.

Bir keresinde Sly'ı iyi yamulttum, arkadan gelirken manevra kabiliyetime yetişemeyip dağla kucaklaştı kendisi, Xunn'u zaten ağır yargıladım. Onun dışında defalarca da daha kalkamadan öldünüz.

BF 42 için özet budur, Vietnam'a oyunun en sonlarında geldiğimden pek birşey yapamadım ama.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bf de oynayamayan tayfa da bi sekilde eglendi..mesela ilkerle ben surekli bi arac alıp saga sola gittik beraber yardırdık tank kullandık falan..cok da basarılı olamamıza ragmen hemen onumuze duran tank patlatırken bizim tankıda patlatmam ve kac ulan kac patlıycak edalarında e tusuna basıp havalara ucarak olmem falan eglenceliydi..
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:
aslında bf de oynayamayan tayfa da bi sekilde eglendi..mesela ilkerle ben surekli bi arac alıp saga sola gittik beraber yardırdık tank kullandık falan..cok da basarılı olamamıza ragmen hemen onumuze duran tank patlatırken bizim tankıda patlatmam ve kac ulan kac patlıycak edalarında e tusuna basıp havalara ucarak olmem falan eglenceliydi..

bi de o eli almadınızmı o yarıldım ben , biz uçağa binemiyoruz neden sıra kavgası yapıyoruz. sıra benim diye adam kalkan uçağı indiriyor friendly fire adhaha
Sosyal ağlarda paylaş

yörünge dışı olduğumdan yazamadıydım. cod4'te yargıladım diyenler atlasınlar aşşağa bi kişi yazmamış vingthor öptü diye. 20'şer streaklerle bitirdim her oyunu ayıp ulan ayıp! spetnatz'a oyun kazandıran bendim be (genelde biz kazandık ha bide xunn yargıı heöö falan yapıyodu bi ara gittim noldu lan siz yargıladınız bizim lvllar daha yüksek oldu alala falan?)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...