Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party - 14 Haziran

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:
bide cumartesi gecesi istanbulun göbeğinde 30 tane gencliğinin baharında delikanlı, dışarı cıkıp gününü gün etmektense, kız peşinde koşup hovardalık yapmaktansa, yerin altında bilgisaar başında abaza abaza oyun oynayınca, birer nerd olarak tatmin oluyoruz.

Hakikaten, karı kız peşinde koşmak isteyen varsa daha sıcak bakarım, ielrleyen saatlerde geliriz partyye.
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım listede olan ve sonradan buraya mesaj yazanlar unutmamışlardır lan party olduğunu

Kesin listesinde 24 kişi gözüküyor şu anda, belkilerle falan 30a çıkma ihtimalimiz var, olası bolca satışları da gözönünde bulundurarak 18-20 kişi oluruz diye tahmin ediyorum. Trip sorun çıkartmaz umarım.

Bunun dışında, ben herhalde 7-8 arasında giderim tripe, listeden bir kopya bırakırım, isminizi falan işaretlettirirsiniz ordan, kimler satmış bilelim.

Bu arada aklımda bir fikir var, chiptech söylemişti sanırım. Eğer trip bilgisayarlarında irc varsa ortak bir kanala girer herkes, hiçbir şey değilse oradan haberleşiriz.

lazım olabilir diye telefon numaramı bırakıyorum, saat 5ten itibaren kadıköydeyim; gerekirse ararsınız

Tel mel

0537 364 38 74 - Arda

Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:
lan party de indirilecekler listesi

1-Vingthor
2-oss ye giricek olmasına ragmen ugramaya tenezzul edenler
3-wow oynayanlar
4-Vinghtor
5-Griswold(bunu vingthor indiricek)
6-noob diyen herkeş =)

Oha, uluç da gelirse yarmafest olur sdfs. Levent'e dokunmayın abi, yazıktır günahtır sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Çiğdem de aynı durumda. Bide dilden giriyo össye, bu sene ikinci girişi. Ben gelicem de gelicem diye tutturdu. Helikopterde çok iyiyim falan bişeyler diyo.

Bizim Şeftali Çiğdem mi bu ?
(nihaha)
Bir güzel dövüp taciz ederiz, dedik işte öseseciler gelmeyecek diye.
Hem de Şeftali.

Şeftali.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...