Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KGB arşivindeki UFO görüntüleri.

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
said:
Yaz gecesi hafif bulutlu ve bulutları ay ışığı aydınlatıyor , bir ışık topu düşünün rengi ne o bildiğiniz beyaz ne de sarı ışık arası birşey ya da ben öyle algıladım. Aşağı doğru çapraz şekilde gider iken , birden çok hızlı şekilde zikzak çizerek bulutların arasından yukarı çıkıp kayboldu.

bizim burda da oluyo o parkorman ve bazı iş gökdelenleri havaya spotlight tutuyor :p

Bence arkadaş onlarla daha yoğun ve parlak hareketli ışıkları ayırt edebiliyordur ya. Edemiyorsa yazık gerçi de :D

Ayrıca sadece elips falan yok, araştırın azıcık..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Ardeth said:
said:
Yaz gecesi hafif bulutlu ve bulutları ay ışığı aydınlatıyor , bir ışık topu düşünün rengi ne o bildiğiniz beyaz ne de sarı ışık arası birşey ya da ben öyle algıladım. Aşağı doğru çapraz şekilde gider iken , birden çok hızlı şekilde zikzak çizerek bulutların arasından yukarı çıkıp kayboldu.

bizim burda da oluyo o parkorman ve bazı iş gökdelenleri havaya spotlight tutuyor :p

Bence arkadaş onlarla daha yoğun ve parlak hareketli ışıkları ayırt edebiliyordur ya. Edemiyorsa yazık gerçi de :D

Ayrıca sadece elips falan yok, araştırın azıcık..

Hakatten yani onu ayırt edememek için acaip kafayı bulmuş olmak gerek. Öyle değil ardeth aynen dediğim gibi , herhangi bir uzantısı olmayan ışık topu diyebilirsin. Tabiki uzakta.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:
Ben de birşey gördüm ama ne olduğu bilinmez , tek söyleyeceğim şudur.

Gece bir arkadaşımda iken balkonda oturuyorduk bi ara içeri gireyim dedim , arkadaş bira içiyor bu arada biraz leyla. Seslendi gel gel çabuk gel ho hu ufo diye ,dedim kafası iyi tamamdır. Balkona çıktım.

Manzara aynen şöyle ;

Yani bizim teknolojimiz ile hava çok hızlı giderken misal Z şeklinde zikzak çizerek gidebilcek bir uçak bilmiyorum. İsteyen inanır isteyen inanmaz :)

böyle birşeyi bende gördüm. çimlerde yatıp arkadaşı beklerken yazın, bir noktanın zigzaglar çizerek ilerlediğini gördüm. hatta siteyi ayağa kaldırmıştım. sonunu hatırlamıyorm sadece. ya durmuştu yada kaybolmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...