Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG WTF JFC !

Perfectionist

Öne çıkan mesajlar

Birincisi başka bir forumdan gelmiyorum, emo değilim, ya da arada başka bir saçma yakıştırma yaptıysanız o da değilim bunu önce bir söyliyim. Kimseyi uyuz etmek, uğraştırmak, sinirleriyle oynamak gibi bir amacım da yok.

Şimdi ayar vermek isteyen arkadaşlar önce biraz o çok sevdikleri egolarına hakim olsunlar sonra yaptığım haraket ne kadar yanlış konuşalım. "Sen herşeye şaşırısın şimdi", "Balon patlatıcan diye mesaj atma" gibisinden mesajlar atmanız kimseyi bir yere getirmez. Bakın bakalım üye olalı ne kadar olmuş önce. Balon, madalya veya herhangi bir sanal sembol sevdalısı olsam şimdiye kadar bilmem kaçtane mesaj atardım, post kasardım. (ki bunu yapan çok var bu forumda değil mi?) Yapmadıysam demekki öyle birisi değilim. Çok sulu bir insanda olduğumu düşünmüyorum. Onu irdelemek isteyenlerde, sayısı az bile olsa, önceki postlarıma biraz göz atabilirler sanırım. Hatta forum işleyişi hakkında bilgi sahibi olan ve ayar vermeye çalışan sevgili forum sakinleride belki bunu yapsalardı söyledikleri sözleri ego tatmininden ziyade yaptığım hataya karşı bir yapıcı eleştiri olarak alabilirdim. Karşındaki insan nedir, kimdir bilmeden ya da öğrenmeye çalışmadan laf sokmaya çalışıyorsan, ben bunu saygısızlık olarak kabul ederim.

Gerçekten eleştiri yapıp, bu başlığı yorumlayan arkadaşlar ise kusura bakmasınlar. İlk kez bir forumda böyle bir ibare gördüm.(-1) Birazda geyik & şaka amaçlı olarak, başlığı abartarak açtım. Eğer çok ters birşey yaptıysam moderatörden rica ederiz ya da o kendisi görür zaten ve başlığı siler, çöpe atar; herneyse artık gereğini yapar. Ben de hatalı davrandığımı kabul ederim. Eleştiriden dersimi alıp, devam ederim. Ama önceki paragrafta bahsettiğim gibi davrananlara müsamaha gösteremem.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
böyle de anlamsız bir topik açıp gelen tepkiler üzerine, ciddiyet içersinde 3 paragraf yazı yazabilmişsin ya hakikaten büyük başarı.

e insanlar balonlara karşı heyecanlı, az biraz kendilerini eski zannedince forumda hatta hayatta kıdemli sayıyolar kendilerini.laf eden bünyelerle bu adamın eski postlarına baktım aradaki fark net gayet.oturmuş geyikle karışık gözüne çarpan bişeyi sormuş adam bukadar heyecana gerek yok; okadar da ciddi bi forum değiliz 10 konudan 9unun garbage'da açılmasına bakarsak.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Perfectionist

Alışırsın hocam , bu forumda söyleyecek 2 kelimesi yapıcak yorumu , herhangi bir konuda fikir sahibi olmayan , yazdığı binlerce yazının sırf insanlara sataşmak , ayar vermek , laf etmek içerikli olduğu belli insanlar var. Bu insanlar belli topiclerde özellikle konu dışında karşına çıkacaklardır. Hayatın her yerinde bu tip insanlar olduğu gibi burda da mevcut. Bende bu olayı ilk gördüğümde şaşırmıştım normaldir , sen şaşırma efektini biraz fazla yapmışsın bu da normaldir. Herkesin tavrı farklı. He bi de bu insanlar yazılar yazılara yapıcak yorumları olmadığı zaman "sdfdsdf" "aahueuaeh" "muhahahah" gibi gülme efektleri kullanırlar. Burdan da anlayabilirsin o insanları.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...