Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampirli oyunlar...

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

yoq ama bloodrayne bence hiç güzel değil bitirmek üzereydim sıkıldım çok salak saçma matrix gibin bişi zaten actionları irenç bence soul reaver serisinden vazgeçmiceksin[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
soulreaver sersinin hepsini bitirdim ve birçok daha vampirli oyun oynadım bence aralarından en iyisi ve en gerçekçisi vampire the masquearde eski meski ben 2senedir kurar oynarım[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

redemption u indirdim bugün başladım ama patch 1.1 i yapmama rağmen save yapamıyorum sadece autosave yapıyor mekanlar arasından geçerken

menude save seçeneği çıkıyor ama tıkalyınca birşey olmuyor save menusüne geçmiyor ekran var mı bir çözüm autosave giderse sıçtım yani tam anlamıyla..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tam hatırlamıyorumda save ancak anktarzı mapde bulunan birşeylerden yapılıyordu sanırım.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Yerden geçen fareleri felan yiyiosun. Al sana masquaredeyle ilgili biraz bilgi

-Halflife 2 moturunu kullanıyor.
-FPS,RPG olacak (deus ex gibi)
-Gotik ortamlarda geçecek
-NPC'ler geliştirilmiş olacak
-Half-Life'la (2.siyle) aynı zamanda çıkacak diyolar. Yani yaz sonu diyebilirim.

Yeter sanırım.[signature][hline]GAFLAR
-kan kanamasından ölecen lan!
-IQ'un eksi sıfır lan senin!
-Tek harfli bir harf
Devam Edecek...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 08 February 2004 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1.1 patch'i ankh ile save etmeyi kaldırıp, normal save edilmesini sağlıyor. Ama ben beceremedim. bilgisi olan var mı diye merak ediyorum.

şimdiye kadar bir tek ankh gördüm o da anezka'nın olduğu oda'da oyuna başladığımız yerdeydi.
şuan universite'deki 2. görevi yapmaya başlıcam ama ne ankh var etrafta ve save menusu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 07 February 2004 14:47 tarihinde demiş ki:
tmm karar verdim vampir the masquerade:Bloodlines i alcamda bu oyun çıktı mı piyasa daha çıkacak mı

HL2 motoruyla yapılıyor...
HL2 ertelene ertelene bir hal oldu..
Bloodlines'ı 2005'e kadar unut..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

oh oh ohh..
herşey birbirine girmiş topicte...
bir özetleme yapıyım..

Vampire: The Masquerade: Redemption, Whitewolf firmasının (masaüstü FRP oyunları yapan ünlü firma, TSR'nin daha karanlığı diye düşünün)
yaptığı VtM serisinin ilki.
Oyun third person ilerliyorsun esas bir karakterin var ama ayrıca adam alabiliyorsun bazı yerlerde...

Oyunda farelerle canını tazeleyebilirsin evet.
Bazı üslerin olcak, içinde mezarın var, orda gidip save yapabiliyorsun..
Heryerde üssün olmadığı için, save etmek istediğinde üssüne geri dönmen gerekiyor..

1.1 patchiyle her yerde save olayı eklendi..
Zor birşey değil.
Anamenü'ye save seçeneği eklenmiş olması gerekiyor..
Olmadıysa oyunu biraz karıştır.. En azından tuşlarda save seçeneği olması lazım..

Vampire: The Masquerade: Bloodline,
serinin ikincisi ve HL2 motoruyla yapılcak..
Bu sefer Şahsın gözünden görebilmeye imkan tanıycak.
Daha özel hareketler yapabilicez..
Ama kan emme sahnelerinde felan TP görüntüyü, FP'ye tercih ederim. Daha sinematik oluyor hem..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...