Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PVP'de yapıp PVE'de yapamadığımız ne var?

KalamarSevgisi

Öne çıkan mesajlar

Ganklenmenin( ne biçim türkçe bu , baskınmı desek?) tek kötü yanı var biraz koşcaksın, ne exp kaybı var ne item kaybı sadece biraz prestij :)Lineage2 oynayanlar bilir lvl 78 de ölüp %4 kaybedince 2-3 saatlik hardcore grind kaybına uğruyordunuz. Siegelerde bazen 5-10 kere öldüğünüzü günde 2-3 kere pk landığınızı düşünün 1 günde 1 aylık emek boşa gidebilir. Age of Conan ; Mature content for noobs :P
Sosyal ağlarda paylaş

wow'u hem pvp hem pve'de oynamış biri olarak şunu söleyebilirim

eğer tanıdıklarınızla oynuyosanız net olarak pvp
yok eğer 2-3 kişi başladıysanız sadece pve daha iyi olacaktır

nitekim birileri sizi kesmeye başladığında, siz de toplanıp onları kesebilmelisiniz. yoksa cidden baya çıldırtıcı olabiliyo. wow'da mesela benden önce başlamış olan arkadaşları falan çağırıyodum beni gank'lerlerse, hoop gelip kesiyolardı hemen sağolsunlar :D

daha sonra pve'de oynadım, az tanıdığım vardı. pvp oynuyo olsam delirebilirdim diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
söylemiştim demek istemiyorum ama bunun olacağını söylemiştim (bir dakika söylemiştim demek istiyorum :) ) nedense bazı arkadaşlar şiddet ve hiddetle karşı çıkıp öyle şey olmaz demişlerdi pff

mighty olacak tavbi biraz ama oyun cikarken ki korkulan kadar hic olmadi, hic mezarda arka arkaya kesilmedim henuz, sadece gecen gun bir arkadasimi quest yaparken rahatsiz eden biri cikti devamli, pvp server i oldugu icin cagirdi beni, gittik kestik, basladik onu farm lamaya 5 dk, bu kadar. ardindan herkes yoluna gitti.

gecen gun sehrimizi kurarken, butun zone u gezdik haliyle, ayni zamanda hayallere daldik. Bak burada acik alan pvp si olur, kopru cok onemli, suraya dizersin ranger larini vs vs diye open pvp hayallerine daldik.

eger ki fury e ciddi bir rakip turk guild girseydi, bunun gibi cok seyler olabilirdi, henuz yok maalesef, ama dert degil, biz international adamlariz, buluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bug o mighty, adamlar forumda kimin sehri bunu yasamis yazmalarini istediler -butun detaylariyla- acikca da belirttiler bunu duzelticegiz diyerek.

ayrica, su anda pvp server larinda -pve yi bilmem- kurulu binalar yokedilebiliyor, ki bu da bug,normalde battlekeep sehirler haricinde pvp yok sehirlerde. Yok, saldirsinlar hosumuza gider ama o pvp ye acik saat ayarlamasi da olmadigi icin bir anlami yok, hepimiz uyurken gelip patlatirlarsa o kadar emek cope gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...