Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sex and the City : Movie

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Nasıl güzel ya? Bi bakalım diye gittik, 3 saat boyunca bu kadar boş bir senaryoyu nasıl yazmayı becerdiklerini düşündüm. Olaydan bihaber falan da değilim yani baya bi bölümünü izlemişliğim vardır dizinin yakaladıkça, ama hayatımda hiç bir filme bu derece sıkıldığımı hatırlamıyorum. Ya nasıl 4 tane kadın, 3 saat boyunca bu kadar boş boş takılabilir onu anlamıyorum. Hani bi olay oluyo, filmin başından bariz ne olacağı, filmin sonunda o olay çözülüyo ve arada olay hakkında hiç bir gelişme yok. 30 dakikalık dizi yapsan başı ve sonuyla gerçekten anlam kazanır, arası o kadar boş. Ara dediğim de 2 saat kadarlık dilim. Anam anam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
kizsin o zaman... :)

dizi de filmde American Dream den bikmis kendi ozgurlugunu arayan ama hala erkege muhtac olan kadinlar hakkinda. Farkindaysaniz istedikleri kadar biz farkliyiz biz ozguruz dese de 4 kadindan da hic biri hayatlarinda bir erkek olmadigi zaman mutlu degiller dizide (dizinin iki bolumunu falan izledim yetti bana)

anladigim kadariyla bos senaryolu bir moda showuymus film, izleyen tum kiz arkadaslarim oyle dedi
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi baya bi gerçek o dizi. Yani olan bitenler gayet olası şeyler. Hem kadınların erkeğe muhtaç olduğunu izlemek güzel :D

Ben o dizinin setinde büyüdüm resmen ya İstanbul'daki ilişkiler New York'u aratmıyor çoğu zaman. İnanın ciddi bi gerçekçilik payı var.

Senaryosu da olması gerektiği gibi zaten erkek peşinde koşan 4 kadının neler söylemesini bekliyosunuz? Socrates'ten mi bahsetsinler? :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...