Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yav noolacak bu falloutun hali??

kaleidoscopic

Öne çıkan mesajlar

ilk black isle kapandı haberinden beri hep bu soru kafamda, birisi kapandı bitti diyo öbürü nayırr yalann diyo herkes kafasına göre bişeyler söylüyo bir fikri olan çıksın açıklasın, son levelı da alamıyorum(zaten bilgisayar kullanamıyorum, napayım 5 milyonlık dergiyi??:))
ilk ikisinin hastasıydım(tacticsin deil, hem fallout dediğin rpg olur) üçüncüsü çıkarsa şerefsizim orjinal alacam o yüzden
imdak??
(not: bi de fulloyun.com u karıştırırken fallout: brotherhood of steel aksiyon-adventure 13 Ocak 2004 diye bişey gözüme ilişti? peki bu ne demek?)[signature][hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

Olacak, bunu size kesin olarak söyleyebilirim. İnfogrames yaptığı hatanın farkına vardı. Gereğini de yapacaktır. Brotherhood of steel de dark allience gibi bişey. karakter geliştiriyosun ama aksiyon yani üstten görünüşlü, gta 2 ye benzetebilirsin mesela, ama rpgli...[signature][hline]GAFLAR
-kan kanamasından ölecen lan!
-IQ'un eksi sıfır lan senin!
-Tek harfli bir harf
Devam Edecek...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 09 February 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
Olacak, bunu size kesin olarak söyleyebilirim. İnfogrames yaptığı hatanın farkına vardı. Gereğini de yapacaktır. Brotherhood of steel de dark allience gibi bişey. karakter geliştiriyosun ama aksiyon yani üstten görünüşlü, gta 2 ye benzetebilirsin mesela, ama rpgli...

ne bu böle rpg'li yok kımıl kımıl allam ya Fallout ne gibi bi mantıkla oynadın anlamıyorum kızma hakaret veya aşalamıyorum sadece bu kafayla Fallout oynamana şaşıyorum.
Fallout Brotherhood of Steel'e gelince o oyun Fallout Tactics'in neredeyse birebir aynısı tek farkı Brother of Steel'i ele alması deişik bir konu Gördüğümüz ve bir türlü giremedeiğimiz Brotherhood of Steel adlı kuruluş adına çalışmak zewkli olucak olsa gerek bu arada...
Fallout 3 için somut hiç bir şey yok şu biiiir.
2)Fallout İnfrogames'in deil
3)Sadece Fallout'u yapan yapımcılar şu anda 3'üncü oyunun haklarını almak için bi taraflarını yırtıyorlar lakin böyle bir oyundan bek bişi beklenmez gibi geliyor özellikle Black Isle'ın 4 4lük çalışmalarından sonra Ticari kaygılarla çıkarılcak olan bir Fallout 3'ün Faso fiso olacağı görüşündeyim bu arada hiddetlenme söylediklerime sadece benim düşüncem.
Sosyal ağlarda paylaş

brotherhood of steel konsollar için fallout işte..
dark alliance nasıl konsollar için baldur's gate ise, bu da öyle..

fallout 3 çıkarsa 3d olcak..
ama çıkar mı bilmiyorum..

çıkıcak diyorlar, farklı bir adla çıkıcak diyorlar, ama şu an hiçbişi kesin değil..

Bullfrog gitti,
Westwood gitti.
Black Isle da gitti..

Blizzard da giderse artık EA bayram yapar..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Bullfrog BlackIsle gittiyse,taş gibi BioWare var onnar alsa bişiler yapsalar?? (tabi BioWare kimindir nedir onu bilmeden bi anlık gazla diorum ama :))benim şahsi düşüncem Fallout gibi bi hazineyi hiçkimse ortada bırakmaz, mutlaka birileri isim haklarını satın alıp bişiler yapacaktır.
Bence bizim kaygılanmamız gereken, oyunun çıkıp çıkmayacağı deil, isim haklarını satın alacak şirketin oyunun potansiyelini kullanarak ticari kaygılarla oyunu kötü yapıp yapmayacağıdır. İnşallah işinin ehli birileri alır da en azından güzel bi RPG oynamış oluruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bioware alıcak herhalde zaten..

Kotor ve HotU'da başarılarını gördük..
Bir Fallout, Bir Baldur's Gate kadar derin hikayeye sahip değil ama sürükleyici bir hikaye ve oyundu..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...