Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

etkili yoketme sistemleri, saldırı taktikleri lazım

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

Gazete rulosu darbesiyle stun çakıp terlik strike la işini bitir bence. Başka türlü öldürmek kolay değil, bilumum böcek ilacına bağışıklıkları filan oluyo bazılarının, sıkıyosun ilacı yaldır yaldır koşturmaya devam ediyo.

Terlik ftw
Büyükçe bişeyse bot ta kullanabilirsin.

Çekiniyosan böcek ilacı bul ama. Er ya da geç öldürür, en azından öyle umuyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

korkuyom yaw ne son durumu. kıtlendım kaldım resmen.

detan etkili gözüküyor dur bakalım.

detan said:
Detan Maxi ile haşerelere karşı uzun süreli çözüm sunan Detan Maxi'yi tüketicilerin beğenisine sunduk. Formülündeki su içinde dağılmış bulunan mikrokapsüller sayesinde hamamböceği, karafatma, karınca, pire, akrep, örümcek gibi tüm yürüyen haşereleri öldüren bu ürün insanlara, hayvan ve bitkilere zarar vermiyor. Detan Maxi'nin mikrokapsüllerine bulaşan böcekler, yuvalarına birer saatli bomba olarak dönüyor. Bu da böceklerin sıradan spreyler gibi teker teker değil, tümünü topluca imha etmesini sağlıyor. Bu etki 6 aya kadar sürüyor' dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:
önerildiyse bilmem de, en kalite taktik oda spreyi-parfüm- + çakmak böyle durumlarda.

kesin çözüm, flamethrower.

FlameThrower yönetir.Hertürlü haşareye kesin çözüm.Raid falan hikaye bole fayansın ustundeyken cayır cayır yakacaksın.CAYIRR CAYIRRR.Ama dikkatli kullan evi yada kendini yakma :)
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:
oha be abi. hamam böceği ya. kızların korktuğunu duymuştum da sen nasıl korkarsın :S

tiksinirsin tamam ama daha iyi. kap eline gazeteyi çak kafasına sonra süpürgeyle gazetenin üstüne koy at dışarı

abi öyle deme, o iğrençlik öyle tiksindiriyor ki görmeye tahammül edemiyorum şahsen. korkuyorum yani bildiğin sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere bana da öyle arızalılarla dolu bir apartmanda oturma şansı nasip oldu. baktım apartman sakinlerinin hepsi korku filmlerinden çıkmış gibi, gittim eczaneye kutular dolusu zehirli yem, şu kapı boyu sıkılan zehirli köpüklerden aldım ve bir hamamböceği gibi düşünmeye çalıştım. sanırım bu konuda çok başarılı oldum. her ne kadar kutular dolusu zehirin etkisi olsada bir hamam böceği gibi düşünme konusundaki başarım inkar edilemezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...