Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herald Of Xotli

managerx

Öne çıkan mesajlar

muhtemelen adamın oynayamamasından da kaynaklıydı da, 1-2 saat önce 15 level üstümdeki bir hoxun gankleme çabasına karşılık verip öldürmüştüm barbar olarak.

bir saldırıda 600 hp falan götürmüştü ama, tırsmıştım (800 toplam zaten :p) .
Sosyal ağlarda paylaş

HoX un en buyu handicapi dogru duzgun defansinin olmamasi dolayisiyla, cloth giyenler arasinda en kolay kesileni olmasi.

Roguelar hide da dolasiyor, mageler feardi, knockbackti vs ayrica uzaktan saydiriyorlar zaten. Ama Hox ne yapiyor, haldir haldir ne hide ne uzaktan saldiri demeden, bodoslama daliyor.

Yuksek damage var ama o damagei vurabilecek kadar sag kalmak sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala karasızım ne olduğumuz konusunda manadır sudur budur çok lazım değil bize, stata ne veriyosun desen attack rating veriyorum, neyle kesiyosun desen 2 handed kılıç balta kullanıyorum, beni ne koruyo yalandan iki buyu ben nasıl mage oluyorum şimdi aslında biz mage değiliz, yeteneklerimiz değil classımız da hybrid aslında bu nedenle rogue-mage karısık olmalı bizim durum
silk nasıl olacak peki silk daha mı iyi cloth dan
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hicbir sekilde agro almamak lazim. Skandal dmglar yiyip neolduğunu anlamadan ölmekle sonuclaniyor. Bari hayrına bir light armor verselermis. Şuan herhangibir mage in vurdugu dmg i biz melee olarak vuruyoruz, yediğini nerdeyse aynen yiyioruz ozaman ne anlamı var hox olmanin style ile combo ile ugrasmanın.
Sosyal ağlarda paylaş

benim zotli 50. bırakmadım, hiç şikayetim yok. quest gruplarında damage konusunda beni geçeni görmedim. fire lance ve birkaç güçlü comboyu demon formda peşpeşe sallarsam mobu üstümden kimse alamıyor kolay kolay. sağlam bi priest ile tanlık bile yapıyorum ödüm burnumda :P şaka tabi, tanklık sözkonusu değil. ama dps konusunda iyi bir klas. efektleriyle ve konseptiyle hoş bir klas bence. oynaması zevkli X(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...