Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk izlenimler

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

ilk izlenim açısından suan en cok sorunu trader ın yani banka/satıcı nın çalışmamasından yaşıyorum bir sürü normalde tutacağım itimi yok paraya satmak zorunda kalıyorum ona canım sıkılıyor hehe
ama bu kişisel bir saplantı olabilir çünkü acayip bir item saklama hastalığım vardır :D
Sosyal ağlarda paylaş

combo olayı şöyle ya

mesela skille basıyon. sonra o skill iconunun altında sağa, sola veya yukarıya olan ok zımbırtısı çıkıyor. o iconlar kaybolmadan doğru yöne basarsan comboyu yapıyosun :D ben de level 6 oldum, fury'de karakter açmak için çıktım, bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
combo olayı şöyle ya

mesela skille basıyon. sonra o skill iconunun altında sağa, sola veya yukarıya olan ok zımbırtısı çıkıyor. o iconlar kaybolmadan doğru yöne basarsan comboyu yapıyosun :D ben de level 6 oldum, fury'de karakter açmak için çıktım, bekliyorum

aynen bende dedıgın aynısından :D kaca kadar bekleriz acep
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de bilg kaldırmadı. Smite atıyorum grafik yok büyüde. Belki normalde de yoktur da. Takıla takıla gidiyorum bomboş mekanda. Şehre girdim iptal zaten. Oyun güzel mi haberim bile yok, 3-5 kere girdim level 6 oldum bıraktım. Satıcam heralde accountu, upgrade etmek bilgisayarı pahalıya kaçıyor. WoW a da tekrar dönmek istemiyorum. Garip bir durum. WoWdan sonra heralde alışamadım bi de oyuna 2moons modunda ilk izlenimlerim. Değişir inşallah :) Yeni bilg alınca devam ederim belki, tabi alabilirsem. WoW da son ayarlarda takır takır oynarken böyle ambele olunca bilgisayar tepki veriyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

low'da oynarim idare ederim olayi bu oyunda malesef yok, system requirements'a da aldanmayin, cok iyi bi sisteminiz yoksa kesinlikle zevk alamazsiniz bu oyundan (arkadasimda gördüm lowda oynarken, resmen bambaska birsey).
buna karsilik high-end sistemi olan herkese de kesinlikle tavsiye ederim, oyunun asil keyfi iste o zaman cikiyor.
bir mmorpg icin fazla sistem istiyor tabii, ama grafik olarak ön plana cikmasi oyunun diger mmorpg'lerden farkli olmasini saglayan önemli etkenlerden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Garip bir ilk izlenim dogdu bende. Oyun güzel ama, birseyler eksik tanımlayamıyorum da. Sanki cok bayan Wow'u arar oldum ( Wow'a cok alıstıgımdan da olabilir ) O.o Gerci daha pek oynama fırsatım olmadı...Bircok eksik var onlar düzelirse güzellesir diye umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük sorun o zaten, WoW'a alışkanlık.

1. Shift + W yapıyorum (WoW = charge :p)
2. 1'e 2'ye basıp moba vuruyorum, sonra bekliyorum (autoattack yapcam ya) ama gel gör ki vurmuyor karakter, bekliyor ööle, sonra farkına varıyorum, autoattack yok!
3. Fatality olayına alışamadım, mob ölüyor combo bitmeden
4. Abartı bilgisayar istiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...