Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

sexdrugsrocknroll said:
bnde ş.l nin fenere yaptığı etkiyi söleyip gs nin girmesi gerektini düşündüğümü sölemeye çalıştım anlayana!! gerçi daha önce çeyek final oynadıla ama unutmuşlar heralde tadını 6 sene oldu

takımın kadrosu nerdeyse tamamen yenilendi. eskilerden ayhan, ümit karan, hasan sas falan kaldı ki bazen oynamıyorlar bile. bu kadar tecrubesiz takımı sen sampiyonlar liginde basarıya ulasacak diye beklersen aptallık edersin. kimse de bu kadro basarısız olursa gs'den bi bok olmaz diyemez. daha hayatında dogru duzgun avrupa macına cıkmamıs adamlar, anasının karnından tecrübe ile dogmuyor kimse. gruplara kalırsak cogu kişinin ilk tecrubesi olacak.

ş.l'nin fenere yaptıgı etki neymiş? kac senedir sonuncu olarak donen takım yavas yavas tırmandı iste basamakları, bunun baska yolu yok cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında CSKA'ya fazla para lazım olmadığı için tok satıcı gibi davrandı.

Jo harbi yetenekli bir adam ama ederi 15 M Euro falan yani...

Bu arada Modric ile Jo'yu karşılaştırmamak lazım ,Jo klüp düzeyinde senelerdir kendini ispat ediyor,Brezilya milli takımında oynuyor vs vs. Modric bana göre de çok daha yetenekli bir potansiyel ama Dinamo Zagreb'den gidip 30-40'a adam almazsın 20 Milyon Euro bile çok...İkiside Rus takımından gitse Modric daha pahalı ederdi orası ayrı.

Ligine göre para,atıyorum bizim Arda için de 20'ler falan telafuz ediliyor fındık fıstık gibi,bizim ligden 20 milyon Euro'ya adam alınır mı? Belki Ruslar o kadar...

cado said:
oha jo okadar edermi cska döndü köşeyi

CSKA zaten full-köşe.Zenginliğine eklediği bir durum yok,ama oyuncuların Rus liginin kapanış-açılış tarihlerini saçma bulması ve ligin rep'inin daha az olması büyük yıldızların bu ligde oynamasını güç kılıyor yoksa CSKA'nın para veremeyeceği adam yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...