Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:
nedeni anadolu takımı olması

Nedeni o değil, TS daha önceki şampiyonluklarını alırken de anadolu takımıydı.

Yanlız takım çok kötü yıllardır. Eskiden kadrosu 3 büyüklerle yarışırdı. Şimdi TS'nin ilk 11'inden adam say desem kaç kişi sayabilirsiniz transferleri hariç? Hadi Gökdeniz Tekke gibi adamlar vardı önceden şimdi onlar da yok. Oysa Ogün-Ünal-Abdullah'lı dönemin kadrosunu o dönem hep beraber ezbere sayardık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
M.United'a 17'lik orta saha
İngiltere Premier League ve Devler Ligi'nde mutlu sona ulaşarak sezonu duble ile kapatan Manchester United, Cardiff City'nin genç yeteneği Aaron Ramsey'i kadrosuna katıyor.

Kırmızı şeytanlarda kulüpten yapılan resmi açıklamada 17 yaşındaki gelecek vaadeden orta saha oyuncusu için Cardiff City kulübüyle prensipte anlaşıldığı belirtildi.

Liverpool ve Arsenal'in de ilgisini çeken Aaron Ramsey, Cardiff City'nin Portsmouth ile Wembley'de oynadığı FA Kupası final mücadelesinde sonradan oyuna girmişti.

İyi transfer oldu, 2 seneye patlama bekliyorum kendilerinden.

kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

FB Arda'ya da talip olmuş.

milliyet said:
Başkan Aziz Yıldırım’ın dün Ankara’da düzenlenen Futbol Federasyonu Olağan Mali Genel Kurulu’nda bir araya geldiği Galatasaray Başkanı Adnan Polat’a, milli oyuncuyu transfer etmek istediklerini bildirdiği, ancak olumsuz yanıt aldığı öğrenildi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Emre Belözoğlu’nun transferinden sonra ikinci adımını Ankara’da attığı ve Galatasaray’dan, Arda Turan’ı istediği öğrenildi.

FBTV’de önceki gün yaptığı açıklamalarda, Galatasaray’ın, Aurelio’ya teklif götüreceği hatırlatılması üzerine, “Alabiliyorlarsa, alsınlar. Artık bu tür konuları aşmamız lazım” diyen Yıldırım’ın, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile bir araya geldiği ve Arda’ya talip olduklarını ilettiği iddia edildi. Polat’ın da, 2012’ye kadar sözleşmesi olan Arda ile ilgili bu öneriyi geri çevirdiği bildirildi.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe’nin Arda ile ilgili böyle bir teklif yapıp yapmadığına ilişkin MİLLİYET’in sorduğu soruya “Hayır. Böyle bir görüşme olmadı” yanıtı verirken, Fenerbahçe yönetiminin sessiz kalması dikkat çekti.

Arda Turan için daha önce de İngiliz kulüpleri devreye girmiş ve 10 milyon euronun üzerinde bonservis ücreti önermişlerdi. Ancak Galatasaray Kulübü dün de yaptığı açıklamayla Arda’nın hiçbir kulübe transferine izin verilmeyeceğini ifade etmişti.

Bu arada Adnan Polat Ankara’da, Aurelio’yu almak gibi bir niyetleri olmadığını da vurguladı, “Ne kendisi, ne menajeri, ne kulübüyle hiçbir görüşmemiz olmadı. Önder Turacı için de bize teklif menajerinden geldi. Şu anda kesinleşmiş kararımız yok, ama konuya bakıyor ve görüşüyoruz” dedi.

Polat, Crown Plaza’daki şampiyonluk balosundaki konuşmasında ise “Transfer komitemiz pazar günü teknik direktöre imza attırabilir. Arda’yla ilgili söylentiler de var. Biz esir ticareti yapmıyoruz. Galatasaray formasını giymek istemeyen, gitmek isteyen ve almak isteyen varsa kimseyi zorla tutmayız. Ama şu anda formayı giymek istemeyen kimse yok. Biz almak istediğimizi de alırız” ifadelerini de kullandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Son GS transferi Ferdi said:

İşte “yeni aslan” Ferdi’yle yaptığımız söyleşi’nin ana hatları:

Ben Overmars ve Robben gibiyim. Onların futbol stiline çok benziyorum. Süratliyim. Amacım: Galatasaray’da şov yapmak ve başarılarına katkı sağlamak. Hedefim: kendimi Şampiyonlar Ligi’nde gösterip, A Milli Takıma yükselmek. Galatasaray’da ilk 11 oynayacağımı düşünüyorum. Sol kanatta oynayacağım için Arda ile rekabete gireceğim düşünülebilir ama Arda ile yan yana da forma giyebilirim. Kendime güveniyor ve inanıyorum.”

“Ben 23 yaşındayım ve daha önce 9 sene Ajax’ta oynadım. Çok büyük yıldızlarla yan yana görev aldım. Van Der Vaart, Heitinga ve Liverpollu Babel’le oynadım. Baki ile de aynı takımda bulundum. Bütün tecrübemi ve gördüklerimi Galatasaray’a taşıyacağım.”

“Özel yaşantım iyi, kendime iyi bakıyorum ve profesyonelce yaşıyorum. Galatasaraylı taraftarlar hiç merak etmesin, seneye yine şampiyonuz!”

“Galatasaray’da en çok Hakan Şükür’ü beğeniyorum. Onunla beraber oynamayı çok isterdim.”

Hey yavrum hey, sen neymişsin bee :)
Sosyal ağlarda paylaş

Adam referans olarak Baki Mercimek'i vermiş daha ne :D

Bu arada Bursaspor da bi şov yapıyo galiba du bakalım, lig renklenecek galiba

bursaspor taraftar sitesi said:

Bursasportif.com'un haberine göre dün akşam Bursa'ya gelen Kovacevic'in menajeriyle Bursaspor yönetimi görüştü. Görüşme sonucunda yönetim menajerle her konuda anlaşmaya vardı.

Başkan Yazıcı ve yönetim kurulu şu ana kadar bir açıklama yapmazken, Darko Kovacevic'in Bursa'ya 1-2 gün içinde gelebileceği öğrenildi.

34 yaşındaki yıldız golcü Real Sociedad'da parladı. Sociedad'dan Juventus'a, oradan da Lazio'ya geçen Kovacevic, ardından yine Sociedad'a döndü ve Nihat Kahveci ile iyi bir ikili oluşturdu. Kovacevic geçen sezon Sociedad'dan ayrılıp Olympiakos'a transfer olmuştu. Yıldız golcü Yunan ekibinde 27 maçta 17 gol atmış, Şampiyonlar Ligi'nde ise 3 gol 2 asistle oynamıştı.

KOVACEVIC'İN KARİYERİ
1992-93 Proleter Zrenjanin 32 maç 6 gol
1993-94 Proleter Zrenjanin 31 maç 19 gol
1994-95 Kızılyıldız 31 maç 24 gol
1995-96 Kızılyıldız 16 maç 13 gol (Yarım sezon)
1995-96 S.Wednesday 16 maç 4 gol (Yarım sezon)
1996-97 Real Sociedad 35 maç 8 gol
1997-98 Real Sociedad 33 maç 17 gol
1998-99 Real Sociedad 30 maç 16 gol
1999-00 Juventus 26 maç 6 gol
2000-01 Juventus 21 maç 5 gol
2001-02 Lazio 7 maç 0 gol (Yarım sezon)
2001-02 Real Sociedad 19 maç 8 gol (Yarım sezon)
2002-03 Real Sociedad 35 maç 19 gol
2003-04 Real Sociedad 36 maç 8 gol
2004-05 Real Sociedad 30 maç 8 gol
2005-06 Real Sociedad 9 maç 4 gol
2006-07 Real Sociedad 33 maç 3 gol
2007-08 Olympiakos 27 maç 17 gol
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...