Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian Vs. Conqueror

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

barbarian en fazla light armor, conq heavy armor giyiyor.
ayni silahlari kullanabiliyolar.
conq gruba daha yararli diyebiliriz.
dps olarak barbarian tabii ki daha önde. hem area damage hem single target dps olarak.
beta'da 1v1'de barbarian aliyodu rahatlikla stunlari iyi kullanirsa.
fakat beta da heavy armor yoktu o yüzden daha sonra büyük ihtimal bu degisecek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bu iki class başlı başına bi konu ama çünkü benim görüşüm baş başa ilerliyolar ve aralarında bir sürü fark olması gerek o yüzden bu farkları görenler burada fikirlerini söylesinler diye açtım
Damage dealer ikisi de sonuçta diğer her sınıftan bir tane seçenek var

@Apache: Ben Assasin olarak oynadım ama dps e hiç dikkat etmedim 5-6 saniyede öldürüyo nasıolsa :P
Sosyal ağlarda paylaş

söyle bi dps siralamasi yapabiliriz:
en iyi single target melee dps -> assassin
en iyi area melee dps -> barbarian
en iyi ranged dps (area ve single) -> demonologist

bu listeye ilerki levellarda Herald of Xotli de girebilir. bir sürü blank point aoe ability'leri oluyor ve oldukca fazla dps veriyor.

uzun süreli bi encounterda en fazla dps'yi demonoligist veriyor.
ama pvp'de pek bi hassas, hp'sini azcik boostlamalari lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir mmo olduğundan ve herkesde fazla bir bilgi olmadığından tartışma ve bilgi paylaşma hakkında bayağı bir konu açılacaktır. Ne güzel yeni öğrenilen bir şeyleri paylaşmak güzel.

Evet gördüğüm kadarıyla birbirleriyle dengeli olmuş.
Genelde soldaki talent melee lerde hep one-hand , ortada t-hand . general de resist ağırlıklı. class a ait özel ability ler..

En iyi item craft olacağından, birde craft olaylarını görebilseydik.
Sosyal ağlarda paylaş

bence 60+ 70+da önemli hangisinin daha iyi olduğu.. tabi 2008 sonunda yada büyük ihtimalle 2009 başında(biraz ertelenebileceğini hesaba katarsak) who'ya geçmeyi düşünmüyorsanız.. şahsen ranger olacak biri olduğumdan bence ranger :d oratalama 20lvl olanların olduğu mini game pvplere çok katıldım demonologist dahil olarak rangerla çakıyodum.. pvp exp ile lvl almıştım 18ken, pvpde 19 oluyodum normal oyuna dönünce 18e dönüodum.. benim merak ettiğim şey pvp serverda sadece pvp ile mi lvl alıcaz?? e hiç pve yapılmıcak mı yapılırsada pvpde 60+ iken pve de(raid falan yapacak olsak) 10lvl mi kalıcaz, nasıl işleyecek bu? hiç pvp serverinda oynamadım mazur görün :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...