Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:
benim bildiğim ligtv vericek maçları. hd decoder olması şart değil. yani reklamlarında hiç öyle özellikle bir ibra görmedim.

burda yayın akışı var ve maçlar gözüküyor.

benim bildiğimde hd yayın hakkı ligtv nin normal olan atvnin.
bana gelen reklamların hepsinin altında ligtv hd yazıyo bide.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EURO 2008 uydudan izlenemeyecek!
Yayın anlaşması gereği ATV, uydu yayınını şifreleyecek.

06.06.2008 10:01
HABERTURK.COM

Avrupa Şampiyonası için nefesler tutuldu ve herkes Cumartesi akşamı saat 21:45'te Türkiye'nin Portekiz ile yapacağı maçı bekliyor.

Euro 2008 Avrupa Kupası Finalleri’nin yayın hakkı Türkiye için ATV grubunda. İlk maç da Cumartesi akşamı oynanacak. Futbolseverler şimdiden evde maç keyfine hazırlanıyor ancak dikkat!
Televizyonunuzda uydu yayını varsa hiç boşa maç hazırlığı yapmayın çünkü ATV maç sırasında yayını şifrelemek zorunda.

Anlaşmanın sadece Türkiye haklarını kapsadığı ve uydu yayınının başka ülkelerde de izlenebildiğini göz önünde bulunduran UEFA, bu nedenle uydu yayınına izin vermiyor.

Euro 2008'i karasal yada kablolu tv kullanıcıları ile Digitürk aboneleri izleyebilecek.

Türkiye'de uydu izleyicilerinin oranı yüzde 40 civarında. Yani UEFA'nın yasağı Türkiye'nin neredeyse yarısının keyfini kaçırdı. Bu durumda maçı Lig TV'den de yayınlayacak olan Digitürk avantajlı duruma geçmiş oldu.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=78820&cat=140&dt=2008/06/06
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nyon yakınlarındaki La Reserve Otel’de Portekiz maçının hazırlıklarını basına ve taraftara kapalı sürdüren A Milli Takım kampında tatsızlık.

Hürriyet'in haberine göre, idmanın taraftara açık olmamasına rağmen çalışmayı izlemeye gelen bir grup gurbetçi, Fenerbahçe’ye transfer olan Emre Belözoğlu’na tepki gösterdi. Galatasaray alt yapısından yetişen milli futbolcunun takım otobüsünden inerken yanına yaklaşan bir taraftar, "Ayıp değil mi? Utan, Galatasaray’ı sattın" diye bağırdı. Tepki karşısında şaşıran Emre Belözoğlu, "Ekmek paramızı da mı kazanamayacağız" şeklinde yanıt verdi. Morali oldukça bozulan milli futbolcu daha sonra idmana gitti. Güvenlik görevlileri de antrenmanı izlemeye gelen gurbetçileri çalışma sahasından uzaklaştırdı.

Takımda sakat futbolcu yok

Bu arada şampiyona öncesi yoğun güvenlik önlemleri alan Avusturya-İsviçre polisi, Türk istihbaratının da yardımıyla 4 bölücü örgüt elemanını yakaladı. Türkiye-Portekiz maçında olay çıkarmak için Strasburg’dan yola çıkan 4 kişinin İsviçre’ye girişi sırasında yakalandıkları bildirildi. Bu arada A Milli Takım Sağlık Heyeti, takımda maç oynamasına ya da antrenman yapmasına engel sağlık sorunu yaşayan futbolcu bulunmadığını açıkladı. Sağlık heyeti, daha önce sakatlık sorunu bulunan Hamit, Tuncay, Servet, Uğur Boral, Hakan Balta ve Kazım Kazım’a uygulanan yoğun tedaviyle iyileştiklerini bildirdi.

Kimdi şimdi FB'nin bu transfer politikasının milli takıma ve oyunculara zarar vermeyeceğini iddia eden?
Sosyal ağlarda paylaş

"dallama taraftar" fb ye transferi yüzünden bozdu. Olacak bu tür şeyler. Etik değil turnuva öncesi böyle bir çaba. Ha, hani hiç duyulmamış bir milli oyuncu olup da bir anda turnuvada parlayıp yıldızlaşacak fiyatı 4-5 kat artacak olsa yine neyse, iş bitmeden ucuza kapatılmaya çalışılıyor dicem de her şey ortada yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe milli takımı sabote ediyor! İçimizdeki portekizliler...

Dallama taraftar işte, bunun başka açıklaması yok. Ayrıca Emre bir taraftarın "gsyi sattın ulan" demesiyle turnuvada kötü oynayacaksa gelmesin zaten Türkiye'ye çünkü hergün o dallama taraftar gelip laf sokacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
Lig tv HD veriyor fakat HD dekoderin olması gerek HD izleyebilmek için. Normal dekoder varsa yine izleyebilirsin fakat HD değil normal yayın. ATV den de izleyebilirsin tabi bu arada.

heh işte. olay bu. banane hd filan ben maçımı izliyim yeter bana :D

bu arada o dallama dedikleriniz bizim göçmenlerimizdir yani. Türkiye'den oraya giden kimse onları yapmaz. Şu an ülke tek yürek olmuş durumda. O lafları atan adamlara güzel ceza vermek lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu transferi yapması değil açıklaması yanlıştır fenerbahçenin içinde bulunulan şartlar göz önüne alındığında atarsın imzaları saklarsın basından şampiyona bitince açıklarsın çok da zor değil.
Bu imzadan sonra tepkilerin olacağı zaten bilinen bişeydi böyle açıklarsan o dallama gider o lafı eder GS tuncayla anlaşsa bi dallama da gider tuncaya söver.Bu dallamalar piyasada mevcut olduguna göre onlara bahane verenindir biraz da suç...

edit:Bu uydu muhabbeti gerçek midir gerçekse d-smart için de geçerli midir bilen biri varsa tam açıklayabilir mi bunu? Ayrıca Türkiye de gerçekten çok büyük bi kesim uydu kullanıyor bu kesime siz maç izleyemezsiniz demek çok yanlış olur bence...
Sosyal ağlarda paylaş

açılış maçı yaklaşık yarım saat sonra başlayacak.. çeklerde koller artık yaşlandı, baros çok formsuz ve gol atamıyor adam.. euro 2004 deki baros ile uzaktan yakından alakası yok.. ama buna rağmen çeklerin kalecisi ve defansı turnuvanın en sağlam savunma hatlarından birini oluşturuyor.. isviçre zaten vasat bir takım.. açılış maçları da genelde kısır geçer.. o yüzden büyük bir ihtimal berabere biteceğini düşünüyorum, hatta 0-0..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...