Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Darqainu said:
Rewendor said:
Olmaz!! Servet sakatlicak onu, futbol hayatını bitiricek, oynaması lazım bizim maçta :)

ben de kılım ronaldoya futbol hayatı bitse çok mutlu olabilirim :)

şu an Ronaldo dünya futbolundaki en büyük yetenek belki... Milyonların oturup zevkle izlediği genç bir futbolcu hakkında böyle konuşmak çok kötü bence...
Ben şahsen ronaldoyu izlemekten zevk alıyorum.Sadece bizim maçta oynamamasını sağlıyacak küçük bi sakatlık beni de mutlu edebilir tabi,ama genel anlamda dünya futbolunun futbolu güzelleştiren bu tür yıldızlara ihtiyacı var...
Sosyal ağlarda paylaş

hem hatırlatayım dedim, hem topic üstlere çıksın.. neticede 2 gün kaldı başlamasına euro 2008 e..

atv ve ligtv 31 maçın hepsini canlı yayınlayacak. atv turnuva için trt nin spikerlerini kiralamış sadece maçlar için..

euro2008 deki bütün maçları da buradan tartışırız..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi patlayalım farketmez , 2 yazda bir oluyor bu büyük turnuvalar ve şahsım adına konuşmak gerekirse yazın girişinde olup resmen renk katıyor.Tek sayılı seneleri sevemiyorum bu şampiyonaların tadı bir başka,umarım başarılı da oluruz ama böyle maçlar izleyecek olmak bile bir keyif.Polyanna gibi adamım hehe
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:
Luinir said:

atv ve ligtv 31 maçın hepsini canlı yayınlayacak. atv turnuva için trt nin spikerlerini kiralamış sadece maçlar için..

okumamış olabilirim neden kızıyosun ki :(

kiralasın zaten. kendi spikerleri çok başarısız.

ben sadece türkiye maçlarını verir sanıyordum. geri kalanını kanal1 mi a mı ne o verir diyodum. hayret. atv yayın akışını mı değiştiricek. hmm
Sosyal ağlarda paylaş

Sinema paketim var benim digiturk , Lig Tv paketimdee yok ama böyle bazı programlar şifresiz oluyor bazı saatler...HD kanalından bahsetmiyorum normal kanal 77 yani Lig Tv için paket bedeli ödemem gerekli mi yoksa Digiturk'ümün olması yetiyor mu? Atv Yalçın'ı falan getirmiş spiker TRT'den ama Atv'nin görüntüsü itici o havayı veremez gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

spor pakedi, süper paket ya da üzeri paket yoksa ligtv'yi izleyemiyorsun.

cado said:
toggie said:
ligtv hd verecek macları ancak bunun için plus decoder'ı gerekiyor mu bilen var mı?
evet gerektiriyor

emin misin bundan? hiçbiyerde bilgi bulamadım bununla ilgili. plus uyeligi ile ligtv her zaman zaman hd yayın yapıyor ama avrupa sampiyonası için normal uyelere de kıyak geciyorlar diye dusunmustum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...