Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

@toggie

yok hocam burda bahsettiğimiz glypler direk inscription'ın yaptığı ve BoP olmayan şeyler. Yani WoLK'la bereber bunları direk AH'de falan görücez. Hatta aşağıda verdiğim resimde görünen şekilde bir sayfamız olacak, oraya monte edecez bu glyph'leri

Tabi WoLk'ta gene BoP olan ve reple alınanları olacaktırda burda genelde bahsettiklerimiz direk ins'le yapılanlar.

http://images.wikia.com/wowwiki/images/7/7f/Glyphs.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

iste dedim ya incelemedim.
inscription ile gelecek olanların isminin glyph oldugunu bilmiyodum yani, ogrendim ama saol. ilginc olmus.

ha bu arada enchanting ile de artık trade edilebilen seyler yapılabiliecekti yanlıs hatırlamıyosam?
yani mongoose için matları vermek yerine, direk ah'den mongoose'u alıp kullanabilecegiz.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior polish e başlamışlar, arms dan bikaç talent arttırabilcek fury warriorlar

pve arms da daha aşşa inmeye zorlanmış ama unrelenting assault 2 tier inmiş pvp için hafif bi buff olabilir, ben şahsen daha ciddi talent değişiklikleri bekliyorum, rogue gibi pure dps bir class ın aldığı janjanlı talentların yanında çok salakça talentlar alıyor warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...