Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Hah gelelim oraya. Arthas'ı 10 kişi kesmek niye saçma? Mesela Kiljadenı düz ovada 25 kişi kesse ben de saçma derdim ama işin içine sunwellin avatarı girdi ve azerothtaydı. Arthasta da kesinlikle çevreden bi yardım alıcak raiderlar. Niye saçma? Illidianı kesmeye de saçma diyorlardı. Hikaye hiç ilerlemesin, kahramanlar hiç ölmesin ve herşey sabit mi kalsın?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Hah gelelim oraya. Arthas'ı 10 kişi kesmek niye saçma? Mesela Kiljadenı düz ovada 25 kişi kesse ben de saçma derdim ama işin içine sunwellin avatarı girdi ve azerothtaydı. Arthasta da kesinlikle çevreden bi yardım alıcak raiderlar. Niye saçma? Illidianı kesmeye de saçma diyorlardı. Hikaye hiç ilerlemesin, kahramanlar hiç ölmesin ve herşey sabit mi kalsın?

Yok kesilsin ben hiç öyle şeylerde değilim. Benim söylemeye çalıştığım daha çok bu tarz bir elemanı 5 mande harcamak hemde level 71-72'de harcamak yazık bence.

Koyarsın Naxxdan sonraki ilk 25 man'e son boss olarak çiçek gibi olur. Daha girilen ilk instanceda son boss yapmak noluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Care police kimliğimi koymamak için zor tutuyorum kendimi, gangren bak kıymetini bil euhah

Anub'arak eskiden kendi halkının kralıydı ama crypt lord olduktan sonra tek özelliği diğerlerinden biraz daha güçlü olması. Yoksa hikayede öyle çok imba olarak geçmiyor.

Mage talentları hakkında bi yorum yapamıyorum, Xaenin gibi imba bi meyc varken bize huşuyla oturup dinlemek düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Np Magni lichking'e tek atar bizde kenardan bakarız.

bu arada anubarak imba imba, en azından naxxda 10 man 25 man kesiceği,miz crypt lord'dan cok daha imba.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be abi, adam arthasın kankasıydı, hem de daha önce de dendiği gibi azjol-nerub'ub eski traitor kralıydı. Lore'u geçtim, WC3 campaigninde bile %90a varan mitigationı vardı, icecrown citadelde arthastan önceki bosslardan biri olup physical damage'a nerdeyse tamamen immune olup, ne biliyim; mother shahraz gibisinden falan, resistance armor değil de, daha farklı özel bir hazırlık gerektiren, arthasa gitmeden önce bir cockblock, bir gear check, bir retard check artık ne derseniz o tarzda bir boss olmasını beklerdim.

Evet.

(td)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...