Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

pvpde güzel olabilir dediğin gibi ama pvede almak bile hata çünkü storm earth and fire pve için gereksiz, thunderstorm da anca solo grind falan yaparken bi işe yarar. şu an en mantıklı raid pve speci enh gibi duruyor, maelstrom weapon + ele. devastation. + lava burst üçlüsü pek eğlenceli olcak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
http://wotlk.wowhead.com/?talent=hi0AoZhxxcoxzIekguV şöyle bi spec baya iyi olur diye düşünüyorum pve için,
spell crit melee crit aynı stat olacağı için elemental devastation baya işe yarayacaktır diye düşünüyorum

Talentta özellikle crit rating diye belirtmiyorsa (conviction gibi mesela) sadece melee crit verir.
Sosyal ağlarda paylaş

cidden cok abuk oldular, en son post vardı bi tane 2h spec işe yarıcakmı yaramıycakmı dualwield yaparken emin değiliz diye.

ama heroci leap almıycağımızı düşünürsek ki almıycaz sanırım bi "ahaha zıplıyorum lan!!!" yapmak dısında max dps için verimli değil. Deepwound her şekilde 2h specten iyi, titan's gripte öle, geriye vazgecebiliceğimiz cok bişi kalmıyor zaten, furious resolve zaten almak lazım, imp execute almazsak imp ww 2/3 presicion 3/3 bloodsurge alabiliyoruzki guzel oluyo.

şimdi soru bloodsurge'un ne kadar verimli olucağı zaten 0.5 slam castinin ninsta olması cokda inanılmaz bişey değil ama attack cycle'ı sıfırlamaması cokda inanaılmaz birşey.

yanı nasıl bir cycle izlemek gerektiğini kestremiyorum şu anda -%20 hasteli silahlar 3.60 hızlı 2h lar araya kac global girer, attacklar arası cokmu rage sıkıntısı cekeriz, offhand'e hızlı onehand alsak daha mı ritmik dahamı akıcı dps yaparız ama white dmg'ımız dümezmi falan filan cart curt yanı...

öle be axedice'ım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Sparkcaster said:
http://wotlk.wowhead.com/?talent=hi0AoZhxxcoxzIekguV şöyle bi spec baya iyi olur diye düşünüyorum pve için,
spell crit melee crit aynı stat olacağı için elemental devastation baya işe yarayacaktır diye düşünüyorum

Talentta özellikle crit rating diye belirtmiyorsa (conviction gibi mesela) sadece melee crit verir.

ben itemların üstünde olan crit ratinglerden bahsetmistim, eğer onlarıda fazla miktarda melee/spell diye ayırmazlarsa http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/wotlk/items/rare/rareitem_067.jpg tarzı itemların spell crit de verdigini düsünürsek shocklarla baya bi crit şansımız olur ve elem devastation işe yarar diye düşünüyorum.

warrior işine gelince valla speed penalty çok kötü yapıyor titans grip i, bikaç video izledim de pek öyle ahım şahım bir fark yok şu anki damage lerle, ki şu an ulaşılan maksimum dps haste sayesinde (fazla rage gen bol bol heroic strike) olduğundan bilemiyorum 2hander kullanmak ne kadar efektif olcak ,bekleyip görmek lazım.
Ayrıca prot spec değiştirilirken paladin ve druid e inanılmaz tank bufflarının gelmesi prot warriorları ağlatacak raidler basladığında, zaten yeterince kötü bi fury dps (diğer classlara göre) ve nerflenmiş arms pvp(sword ve mace spec nerfü dw nerf ü, overpowerın damage bonusunun kaldırılması vs vs ) varken pek warrior oynayasım yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...