Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
str nin copluk olması kotu oldu ama. str ve agi totemlerini birlikte kullanıyoduk negzel. hem birlesicek bunlar wotlk ile.

Totemler için bişey değişmiyecektir emninim. Artık ikiside 120-130 gibi bişey verir ve aynı değerde veriri. Böylece biz gene aynı AP'yi ve aynı criti alırız.

Oturanboaa said:

Agi ap verirse agi den aldıımız crit chance i kesin düşürürler böle bırakmazlar. Ve yeni gelen "maelstorm weapons" la daha büyük mana pool gerekicek bize yani kısacası oyunda int gem i takan tek class olabiliriz^^

Totem twist yapıp genede mana yetirmiyormuydu abi shamanlar, totemler artık tek ordan kalan mana ilede instant büyü atacaz işte. Dahası artık full hunter itemi kullanacağımız için mail giyecez int sorunuda olmayacak. Sonuçta int sorununa sebep olan, özellikle düşük tier seviyesinde paso leather giymemizdi.

Hoş int gem taksak nolur ondanda 1 ap geliyorda genede biz agi abanıcaz belli o. Crit değerinide düşürmezler merak etme, hunter ne kadar alıyorsa bizde o kadar alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ben o konuda şanslıyım allahtan. Benim 2 char 2 farklı hesapta. Takacam shamanın kıçına holy paladini followda, onlar beraber level 80 olurlar.

Hem shamanı direk enchte kasabiliyorum bu sayade sonuçta raidde gibi tüm manasını karşıdaki mobu öldürmeye harcıyor, alt+tab'la palaya geçip rahat rahat healda atıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Sunwell itemini geçen ilk dropun resmi altta var. Yani taaa level 78 olupta instancedan düşen mavi itemi alana kadar sunwell itemleriniz üstünüzde kalacak.

ama ama o itemla bunu karşılaştırmak gerekio bence: Fang of Kalecgos

ki bu item da o lvl 78 itemdan iyi hala?

edik: haste rating farkı agility farkını bertaraf edio mu bilemedim bak
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@Dworgian

Ben Crux of the Apocalypse bunla karşılaştırmıştım ve bundan bile iyi görünmüştü gözüme.

Sen niye o silahta daha kötü dedinki baya fazla dps üstüne 2 katı haste var ya.

ya ondan iyi olamaz

bi kere socket var o silahta, ayrıca agility var stamina var ve dps i yaklaşık aynı.

nie kötü dedim: ben druid oynadıgımdan silah üstündeki "dps" kısmna bakmıorum zira silahla vurmuoruz ya biz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...