Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

@c.m.w

Hocam sana basit bir tavsiye, sanıyorum klavyende "n" tuşu ile "b" tuşu çalışmıyor. Şimdi n yazacağın zaman özel bir karakter, b koyacağın zaman başka bir özel karakter kouyorsun elinin altında olanlardan birini. Mesela < > _ ? ; bunlardan birini seçebilirsin, zaten klavyede var bunlar. Ve tüm yazını alışkanlık olarak notepedde yada worldde yaz. Yazı bitince düzen-değiştire gir üste değişecek harfi altta ise forumdan falan biryerden kopyaladığın "n" harfini yaz tümünü değiştir de. Aynı şeyi "b" içinde yap, Direk world safyası hep açık dursun, en fazla 15 saniye kaybedersin.
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:
yaw bu boomkin'in buglı(sadece rank 5'i) typhon'una denk gelen varmı? Bossları sololuyorlarmış şu aralar.

global cooldowni yok

cooldowni yok

instant cast

hedef icin cone yok (yuzunu donmene gerek yok)

mana harcamio

ama hotfixlendi diye biliorm du bakayim...

te burda http://files.filefront.com/BOOOMKINavi/;11886565;/fileinfo.html

:D

direk spam ederek yuruosun onunde bi flame thrower silahiyla dattiridattiri osurtuosun onune cikani :D
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:
betadaki arkadaşlara yada beta clint'ını yeni yüklemişlere bişey sormak istiyorum.Şimdi beta clint'ı çekip kurunca 3.0.1-8622 versiyonla başlıyor ve clint şu an 1.26 gb'lik bi patch çekiyor.Bu patch oyunu hangi versiyona atıyor bile varmı?

abi ben tek tek oyuna gir indirle uğraşıorum ama totalde çektigim patchler sanırsam 2.5 3gb oldu :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ses said:
betadaki arkadaşlara yada beta clint'ını yeni yüklemişlere bişey sormak istiyorum.Şimdi beta clint'ı çekip kurunca 3.0.1-8622 versiyonla başlıyor ve clint şu an 1.26 gb'lik bi patch çekiyor.Bu patch oyunu hangi versiyona atıyor bile varmı?

abi ben tek tek oyuna gir indirle uğraşıorum ama totalde çektigim patchler sanırsam 2.5 3gb oldu :lol:

*kendini vurmaya gider
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:
Dworgian said:
ses said:

*kendini vurmaya gider

düzeltme: totalde çarşamba çıkan patchle 2.2gb lol şu an onu indirio bilgisayarcım. akşam akıcam ortamlara xunn level atlamadıysa ilk onu kesicem :D
Sosyal ağlarda paylaş

*New talent* - Kindred Spirits (Tier 10) - Increases your pet's damage by 4/8/12/16/20% and you and your pet's movement speed by 2/4/6/8/10% while your pet is active.

Bi hunter olmama rağmen bu kadar çok güzel şeyin olmasını pek normal karşılamıyorum, zaten bm de %25 lik hız artışı var ayrıca Focused Fire dan gelen %2 lik dmg artışı ve genelde sürekli proclıyan Ferocious Inspiration dan %3 geliyor, toplamda pet aktifyen %25 lik bi dmg artışı var, sadece banamı öyle geliyor yoksa cidden hunter ın dmg i çok mu artıcak.
Ha bide yeni Aspect Mastery le gelen %30 Aspect of Hawk artışı var.
Diğer class lardaki dps artışından pek haberim yok, bütün classlarda böylemi yoksa hunter a özel bişey mi var wolk da?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...