Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Abi title'lar çok güzel bence, öyle etrafta herkes şimdiki gibi aynı title'la champion of the naaru ya da hand of adal diye dolaşmayacak, ayrıca öyle mesleğinin piri olmuş adamlara da Grand Master Tailor, Grand Master Blacksmith, Grand Master Jewelcrafter tarzı şeylerin verilcek olması bence çok hoş. Ha bana sorarsanız 450ye vuran ilk adama değil de mesela x sayıda rare craft blueprinti ilk elde edene ya da y sayıda rare craftı ilk yapan adama falan verilebilirdi. Rare derken nadir, elde edilmesi zor craftlar ve recipeler diyorum, mavi değil, yanlış anlaşılmasın :) Gerçi sonradan daha mantıklı olarak bu standartları değiştirebilirler, beta sonuçta :p

AMA Archmage, Prophet, Hero of Orgrimmar, Arch Druid, The Forsaken gibi muhteşem kelimesinin yetersiz kaldığı titleları no liferlara vermek ne demektir?!
Blizzard are you fucking kidding me!?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim betada oynayan arkadaşlardan bi ricam olucak. 1 enhancement shaman bulup beta forumunda topic açmaya ika edebilirler mi? Olayı anlarlarsa zaten açıcaklardır zatende...:p

Sorun şu: Spell ler enhancement shaman da çok daha önemli olucak wotlk le beraber. Ama ben "mental quickness" ın büyüleri scale etmekte güçsüz kalıcağını düşünüorm.

Şunu betadaki bi shamanın kafasına sokarsanız çok mutlu olurum şimdiden tyvm.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye o kadar geciksin ki asıl olay haritayı bitirmekti nerdeyse tamam. Adamlar 5men leri bitirdi bitircek. Bunlara item/mob koymak instance ı yapmaktan eminim daha kolaydır. Classlar ana hatlarıyla belli oldu profession lar aynı şekilde şimdi sadece her şeye polish çekip sayıları ayarlıyolar.

Bence o patch geldiktenten sonra oyun çok gecikmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Snefru said:
Bence oylama ile yapılsın kim daha fazla iyi iş yaptıysa daha fazla tanınıyorsa o alsın o title ları ve de 1 kere olmasın işte her ayda bir veya 3 ayda bir verilsin her sınıfa veya bir komite kursun adamlar uyduruktan onlar versin adamlara o title ları.

oylama ile de olmaz.. o da mantıksız.
şu titleların verilmesi bu şekilde çok saçma aralarında en mantıklısı serverda bosslara first kill yapan falan da diğerleri kötü. ama yine de bu title değil de karakterin achievement bölümü olsa hekese açıok orda bakılan bişey olsa önemli değildi. şimdi Supreme İsmayilyeka diye birini görünce ben vay nolifer diyicem, başkası da saygı duyucak tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Achievements Titles

* Arena Master - Complete the arena achievements
* Salty - Complete the fishing achievements
* The Diplomat - Raise your reputation level from unfriendly to exalted with Timbermaw Hold, Sporeggar and the Kurenai / The Mag'har.
* The Hallowed - Complete the Hallow's End achievements
* The Seeker - Complete 3000 quests.

3000 q?

oldu /lol
Sosyal ağlarda paylaş

Inscription detayları belli olmaya başladı.

Glyph'ler gemler gibi takılınca diğeri kaybolacak şekilde tasarlanmış. Ancak farklı güzel bir yol bulmuşlar, Glyph'ler çok ucuz yani takıp çıkarmak hiçbir şekilde koymayacak kimseye. Raide girince silahına yağ sürmek gibi Glyph değişecez. Ve her Glyph slotuna 1 saat CD getirmişler. Yani 1 Glyph takınca yenisini takmak için 1 saat bekleyecez ama her slot ayrı CD'ye sahip birbirine etkileri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...