Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Lord of the Rings: Conquest

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

evet maximum 16 yaşındakiler oynayabiliyo, oyunun videolarını gördükten sonra buna karar verdim ve hemen korkup kapattım:D iyiki bi salaklık edip indirmemişimB)-
EA iice serdi bu işi, kapatsın gitsin stüdyoları! hiç olmassa programcılar, grafikerler adam gibi özgün işler cıkarırlar başka firmalarda, bu gözü paradan başka bişi görmeyen pazar geniş kalsın diye sadece çocuklara hitap eden EA ile anca bukadar iş çıkarabiliyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
grafiklerde idare eder gibi,

grafikler idare eder gibi der derken? insafsız mısın arkadaşım grafikler çok güzel lan heh

http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/901/901119/the-lord-of-the-rings-conquest-20080820031830482_640w.jpg

daha ne yapsınlar yahu helm var yukarda
Sosyal ağlarda paylaş

Ben single oynuyorum, rezalet diyebilirim. Helm's Deep ile basliyor. O kadar kotu ki anlatamam yani. Insan biraz daha sinematik yapar. Atmosfer nasil olusturulur ZERRE bilmiyor adamlar. Surekli komut veren adam uyuz ediyor bir kere. Baska sekilde notify et oyunculari. yaninda ki asker 1 kere bagirsin en azindan, 150 kere dis ses ile uyarilmak sacma.

Stres atmak icin oynuyorum bende. Ama 2. bolumde stres atarken almam gereken bir Key haritanin altina dustu, alamiyorsun direk dusup oluyorsun cunku. Stres atayim derken stres katsayim artti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oynadım ve açıkçası basit bir battefield klonunun lotr temalı hali bile olamamış.

Classlar çok zayıf. Warrior dediğimiz adam dümdüz vuran bir ayı, iki tane tuş mevcut. Mage dediğimiz uzaktan yıldırım çaksın falan, archer da öyle. Bir tek scout süreli cloakı ile görünmez oluyor, adamın arkasından gelip backstab çakıyorsunuz, o kadar. Saatlerce oynatabilecek bir fps mantığına ve eğlencesine sahip değil, binek olmadığından sürükleyici bir yanı yok, bölümler dümdüz ve yaratıcılık kısıtlılığı akıyor, modlar kısıtlı, oyun süresi o kadar kısa ki ayarlardan maksimum puana da ayarlasanız tdmsinden ringini bir oyun en fazla 10-15 dk sürüyor.

Ayrıca mage'in ortadünyada işi ne? Bu bir şaka mı? Tövbe estafurullah...

Editle gelen not: oynanış da rezil, 3 tuştan ibaret. aynı zamanda bug da kaynıyor. moria madenlerinde backstab atarken, backstab attığım adamla birlikte giren cinematic'in etkisiyle zeminde kayarak aşağı düştüğüm çok oldu. 3 tane hero koymuşlar, skill bile koymamışlar adam gibi. yazık, vakte de yazık, emeğe de. daha ne diyebilirim bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1 tane bile çok iyi diyebileceğim lotr oyunu oynadığımı hatırlamıyorum ki o disket dönemindekileri bile oynamıştım.

Bu oyunun ekran görüntülerine baktığımda bayağı ümitlenmiştim ancak çıkınca yorumları okuyunca oynamaya tenezzül bile etmedim. Böyle bir potansiyel harcanıyor, yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

cafede dotaya adam olmayınca oynadım arkadasımla. eglencelik bir oyun. acayip kolay olmuş. bu buyuk bir eksi bence.

onun dısında savasta bazen gaza gelebiliyor insan. ozellikle warrior ile oynaması cok gaz.

ama 10 saat bile surmez oyunu bitirmek en zorda.

hani asla para vermezdim sırf bu kısalıgı yuzunden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
senko said:

bende bu gün attım listeye. nasıl bir sistemi var anladım. sw:battlefront gibin mi?

yuh taa ne zman indirmişim yeni oynama fırsatı buldum, neyse bu görünmez duvar bugu çıktı bende 3.bölümde cüce mekanında, oyun leş zaten hakketen oynamaya değmezmiş...
dış ses bide bu kadar sinir bozucu olabilir 2dk'da bir tekrarlıyor git anahtarı al şunu yap bunu yap diye, lan sarı okla eşşek gibi göstermissin zaten daha ne bağğrıon demi, öküzmüyüz biz.

bide grafiklerde öyle çok güzel değil, tüm ayarlar full+full oynuyorum sslerle alakası yok görüntünün.

işin özeti; uzak durun!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...