Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merak edilenler topiği

Apache

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:
iyi de yani oyunu street fighter a mı çevircekler

bir sürü kombinasyon var hangi insan bunların kombinasyonlarını hatırlıcak. orda atiorum adam kaçio arkasından işte bunu slowlatacak bi vuruş yapıcaksın 2 yana 1 sağa mıydı lan yoksa bi aşşa bi yukarı mıydı falna die sallayı veririsn , sürekli random hareketler yaparsın.

Dostum makroya basınca acılıo sırayla neye basacagın aklına tutmana gerek yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
iyi de yani oyunu street fighter a mı çevircekler

bir sürü kombinasyon var hangi insan bunların kombinasyonlarını hatırlıcak. orda atiorum adam kaçio arkasından işte bunu slowlatacak bi vuruş yapıcaksın 2 yana 1 sağa mıydı lan yoksa bi aşşa bi yukarı mıydı falna die sallayı veririsn , sürekli random hareketler yaparsın.

combolar ekranda çıkıyor ve bir süre sonra otomatik olarak comboyu execute edebiliyorsun.Adamların aylardır söyledikleri birşey var combat için öğrenmesi kolay ustalaşması zor diyorlar.bu çok doğru bir tanım zira ilk swing attıktan sonra combatın temelini çözmüş oluyorsunuz düşük lvl lı combalar çok kolay

ama iş ustalaşmaya gelince o apayrı bir durum end gamede sınırsız seçeneğiniz var ben ranger oynuyorum bir dünya değişkeni ve 20den fazla combo özellik vs takip etmeniz lazım
combat button bash değil zira şuursuzca combo yapmaya kalkarsanı staminanız biter ve staminanız biterse yaşayan bir ölüye dönüşürsünüz dolayısıyla combat durmadan bir comboya basmaktan ibaret değil,bir combo yapmadan önce karşı tarafın sheild dağılımına göre gidişatınızı seçmeniz lazım bu dinamik olarak değiştiği içinde sizinde durmadan döngünüzü değiştirmeniz lazım.

sheild hadisesi pvede tank harici marjinal bir fark yaratmasada pvp de çok önemli her karakterin üzerinde 3 tane sheild var bunlar o yönlere yaptığınız defansı simgeliyor standart olarak bu sheildler sağa sola ve üste dağılmış durumda ustalaşması zor kısmı bu noktada başlıyor bu sheildler diyelim hepsini sol tarafınıza kaydırdınız sol yönlü bir comboda çok komik bir dmg yiyorsunuz tabi o tarafta defans yoksa tam tersi şekilde extra yiyorsunuz dolayısıyla bir yandan rakibi bir yandan çevreyi bir yandan comboları bir yandan bence hp den önemli olan staminanızı bir yandan sheildlerinizi kontrol edince hard to master kısmına ulaşmış oluyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

"combolar ekranda çıkıyor ve bir süre sonra otomatik olarak comboyu execute edebiliyorsun."

bu cümleyi anlamadım abi? =) işaretler ekranda çıkıo. bi süre sonra otomatik execute edebilme ne demek? O kombolara basmassan beklersen bi süre sonra kendiliinden yapio mu hareketi demek?
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
"combolar ekranda çıkıyor ve bir süre sonra otomatik olarak comboyu execute edebiliyorsun."

bu cümleyi anlamadım abi? =) işaretler ekranda çıkıo. bi süre sonra otomatik execute edebilme ne demek? O kombolara basmassan beklersen bi süre sonra kendiliinden yapio mu hareketi demek?

anladığım kadar ile comboyu yapamıyorsun demek
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
demişler işte dx9 da mediumda çalıştırırsın die, o da dx10 yüklemiş kötü mü etmiş ii mi etmiş onu öğrenmek istio

dx10 birtek vistada var oda zaten kurulu geliyor vista ile birlikte,oyun kurulumu sırasında da dx9 yada dx10 diye kurulum yapmıyor,setteing bölümünden oyunu çalıştırıken eğer ki ekran kartınız dx10 nu destekliyorsa seçebiliyorsunuz dx 9 yada dx 10 fakat oda şuan mümkün değil siz dx10 seçseniz bile oyun dx 9 olarak açılıyor herhalde bu akşam yada yarın yükleyeceğimiz bir patch ile dx10 da aktif konuma gelir en azından beklentim o yönde
birde ekran kartlarını çok yoran ve kolayca gözden cıkarılabilecek özellik gölgelendirmedir bence ayarlar kısmından gölgelendirmeyi kapatır yada azaltırsanız sorunsuz oynarsınız ve tabiki dx9 ve dx 10 arasındaki seçiminizde ekran kartınızı rahatlatır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...