Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merak edilenler topiği

Apache

Öne çıkan mesajlar

ben demonologist'i daha cok benzettim wow'daki warlock'a... cunku necro'nun birden fazla pet'i oluyor ve daha cok pet'e dayalı bir class, pet'siz cok gucu yok, demonologist'in pet'leri daha cok buff'a dayalı, kendisi damage daha cok veriyor... ama ikisini de cok fazla oynamadım, sarmadı beni pek caster'lar =), o yuzden ikisini de adam gibi oynamıs biri daha iyi cevap verebilir =)...
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
ben demonologist'i daha cok benzettim wow'daki warlock'a... cunku necro'nun birden fazla pet'i oluyor ve daha cok pet'e dayalı bir class, pet'siz cok gucu yok, demonologist'in pet'leri daha cok buff'a dayalı, kendisi damage daha cok veriyor... ama ikisini de cok fazla oynamadım, sarmadı beni pek caster'lar =), o yuzden ikisini de adam gibi oynamıs biri daha iyi cevap verebilir =)...

bence tam tersi, wow'daki warlock'a illa benzeyen birini arıyosan necrodur derim, olmasa bile en azından demondan daha yakın. Bende ikisi de var, ikisi de lvl 15.

Necronun petler daha fazla damage yapıyor ve duruma göre çok daha çeşitli petler çıkarabiliyosun çeşitli kombinasyonlar, fatality yaptığında bile pet çıkıyor ortaya.

Demondaki petlerin buff verdiği doğru, o da bu yönle wow warlock'a benzetilebilir, ama demonın petler yalan ötesi, 1 1 vuruyo o da vurursa..

En azından bu lvl'da böyleler...
Sosyal ağlarda paylaş

hmmz pet pet ama nereye kadar belki pve de fazla pet iyi olabilir ama pvp de ne bilim kim urasir petle adam gelip direk sana dalar. önemli olan petler elemani yiyene kadar necronun kendisini koryabilmesi veya da sağlam dmg yapacak ki petlerinde yardimiyla ölene kadar öldürecek karsidakini. daoc da ki necro gibi olsaymiş keske petlerin hepsi ölene kadar necroya dokunamiyorduk:p

darksuna katiliyorum 1v1 olayinda. sonucta pvp serverı olan bi oyunda 1vs1 olayi önem kazanir ve classlarda ona göre ayarlanmalidir bence. her class karsidaki ne olursa olsun bir şansı olabilmeli yetenege veya baska seylere baglı olarak. yani bence taş,makas,kagıt olayı ise durum denildigi gibi kötü olmuş:) wow oynayanlara soruyorum stealtherların normalde en kolay kesmesi gereken mageler degil mi? ama ne kadar kolay kesip kesemediklerini hatırlasınlar veya mage oynayanlar hiç mi stealther kesememiş? yani mageler bence hiç ezik degillerdi stealtherlara veya diger classlara karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
wow oynayanlara soruyorum stealtherların normalde en kolay kesmesi gereken mageler degil mi? ama ne kadar kolay kesip kesemediklerini hatırlasınlar veya mage oynayanlar hiç mi stealther kesememiş? yani mageler bence hiç ezik degillerdi stealtherlara veya diger classlara karşı.

*cheapshot
-Blink
*Sprint;
hemo, kidneyshot, hemo hemo, wanish, cheapshot cOLDBLOOD EVİSSERATE! :P

Fire mage'leri yakalayınca bitiriyordum rahat da ice mageler çok terletiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

benim merak ettigim online bir oyudna parayı basanın avantajlı hale gelmesi mantıklı mı Funcom neden böyle yapıyor? Demek istedigim parayı basana oyuna erken başlama fırsatı, sonra daha çok basıp CE alana daha çok xp kazanmanı saglıyan item gibi. Benim kendi fikrimce bir oyunda daha çok para verip diger oyunculardan üstün hale gelinmemeli yanlış bir strateji oldugunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ahlaki açıdan diyorum. sonuç olarak 15 lvl yada 2 lvl da olsa parasını verene diger oyunculardan daha avantajlı konuma getirme olayı var. bence CE denen şeyde uniq pet gibi oyunda güzel görünen ama herhangi bir avantaj saglamayan şeyler verilmeli. tabi benim fikrim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...