Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merak edilenler topiği

Apache

Öne çıkan mesajlar

European English Servers

PvE Servers
Crom
Dagon
Ymir
Bori
Nemain NEW
Ahriman NEW

PvP Servers
Fury
Wildsoul
Battlescar
Soulstorm NEW

RP-PvP Server
Aquilonia (RP)
Hyrkania (RP) NEW

French Servers

PvE Server
Ishtar

PvP Server
Ferox
Xotli NEW

RP-PvP Server
Stygia

German Servers

PvE Servers
Mitra
Asura
Ibis NEW

PvP Server
Aries
Titus NEW

RP-PvP Server
Asgard

Spanish Server
Zingara (PvE)

Yeni açılacak serverlar eklanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:
merak ettiğim bir şey:

EA'da oynamadım bilemiyorum o yüzden..

Full grind ile 80 olunabiliyor mu ?

yoksa bazı bölgelerden çıkmak için quest mi yapmak gerekiyor?

Full grind olmasa da grind questlerden daha mı çok xp veriyor?

Sağlam bir grind mekanında Aoe ile ciddi hızlı lvl alınabilir bu oyunda. Ama questler o kadar basit ve kolay bir arayüzü varki, quest'i tercih ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:
merak ettiğim bir şey:

EA'da oynamadım bilemiyorum o yüzden..

Full grind ile 80 olunabiliyor mu ?

yoksa bazı bölgelerden çıkmak için quest mi yapmak gerekiyor?

Full grind olmasa da grind questlerden daha mı çok xp veriyor?

şu anki sistemle grind yapmak değil full quest yapmak gerekli.. grindle zaman harcamaya değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada belki fark etmissinizdir de, ben yeni farkettim, elinizde silah varken hızlı bir sekilde 3 defa ileri, saga, sola veya geriye basarsanız, zıplayarak o yone gidiyor, bu tamam da seyi yeni farkettim, bu yonlerin her biri icin bir buff alıyorsunuz kısa sureli... ileri zıpladıgınızda adamı stun etme sansınız oluyor, geriye zıpladınızda size karsı attackları evade etme sansınız artıyor, saga veya sola zıpladıgınızda da magic attackları evade etme sansınız oluyor, biraz stamina harcıyor ama dogru yerde kullanılırsa guzel bir olay...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh biliyomussunuz demek iste =), ne biliym ben 3 defa yapınca farkettim, belki refleks hızlı bastım mı otomatik 3 defa basıyorum duramadan eheh... 2 de yetiyodur demek ki =)... bi hareket benim stamina'nın 5'te birini falan harcıyor, hepsini ard arda yapmanın bi mantıgı yok zaten eheh =), ama olaya stun'la baslamak cok ise yarıyor yani...
Sosyal ağlarda paylaş

hazır wowdan kurtulmuşken bu oyunu gördüm. yazılanlar falan da hoşuma gitti, fena gazlıyım alıcam haftasonu sanırım.

fakat aklıma takılan bir nokta var. şu an oynayanlara bir sorum olacak. benim bilgisayarda sorun yaşarmıyım acaba, biraz eski makine. P4-2.8, 1gb ram, 6800GT grafik kartı.

öyle süper grafiklerle full detay oynamak derdinde değilim de oyun çok yavaş çalışırsa da olmaz yani. bi sitede gördüm oblivion oynayabiliyorsanız aoc tatmin edici seviyede oynanır falan diyordu. varmıdır aslı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...