Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehliyet, 5 yıl geçerli olacak

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

said:
Absolut, 30 January 2004 10:55 tarihinde demiş ki:
Ordaki yetkililere gizli verilen para miktarının artması dışında birşey demek değil.

Doğruya ne denir.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

karşıyım kaardeşim!
5 senede bir gidip devlet dairelerinde sürünmek istemem ben! ayrıca sadece başka bir rüşvet vesilesi olur bu iş diye de düşünmeden edemiyorum.

onun yerine kaza yapanları, alkollü araba kullananları, tehlikeli kullanıyor diye şikayet edilenleri soksunlar tekrar tekrar sınava. daha iyi olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 06 February 2004 19:28 tarihinde demiş ki:
said:
mexinth, 30 January 2004 16:20 tarihinde demiş ki:
Ne kabak patladı ki bu 87'li nesle???

yuh yani..
ne güzel 5. sınıfta lgs sınavlarına giricektik 4. sınıfta 8 yıllık kesintisiz eğitim hedesini çıkardılar.. şimdi öss ye gireceğiz bu seferde ana öys ye geçme söz konusu daha ne olsun ?

Ona bakarsan her sene Level Dergisinde "ya bu güzel oyunlar neden benim ÖSS'ye giriş senemde çıktı?" "ya ÖSS gircem bu sene ah ah vah vah bir el atın bana" mektupları görürüm..

ÖSS bizim senede(84) de ÖYS olcak bok olcak püsür olcak deniyordu.. Ama daha ÖYS olmadı.. ÖSS'de birkaç değişiklik oldu ama 85'liler laf etmedi olaya..

Ben TED'e ortaokulda geçtiğim için mal gibi hazırlık okudum, benden sonra 8 yıllık eğitim gelince benden sonrakiler hazırlık okumadı mesela..

TED, Bilgisayar CD'siyle Türkçe dersi, yeni kampüse taşınma felan hep benden sonra çıkardı.. Benim arkamdan..

Ben şikayet ediyor muyum? Hayır? Olaylara olumlu yanından bakıyorum. Bak mesela o hazırlığı okumasam, bir yıl önden gitseydim, o hoş anılarım olmuycaktı..

Ya da yeni kampüs'te adamlar İncek'te hapis kalmışlar ne güzel biz çıkıp Sakarya'da felan dolaşırdık.. internet cafelere giderdik..

Polyannacılık insana kötüymüş gibi gelebilir, ama inan ki çok güzel..
Yani adamlar senin ÖSS senen diye kasten çıkarmıyorlar o oyunları.. Her sene sevebileceğin bir iki güzel oyun çıkabilir sonuçta..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...