Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kutlu Dogumgunune Cok Az Kaldi

pwnbot

Öne çıkan mesajlar

Werewolf said:
Dinle dalga geçilmemesi gerektiği de nereden çıkmış anlamıyorum. Sizin birşeyi kutsal görmeniz, başkasının da kutsal görmesini gerektirmez.

Ayrıca İslam, Hristiyanlıkla Yahudilik'in tahrif edilmiş dinler olduğunu söylüyor. İslam bile başka dinlere "saygısızlık" yapmış, pls bırakın bu inanca saygı muhabbetini.

yani bişeyi bilmeden konuşmak nedir deseler cvp bu yazı olurdu. müslümanlık hangi dine saygısızlık yapmış? her dine saygı göstermiş peygamberlerine inanmayanlar dinden çıkar demiş. saygısızlık nerde şimdi?

benim kutsal gördüğümü sen kutsal görmek zorunda deilsin ancak benim inançlarımın içine giren şeylerle de burda dalga geçilmesi ne kadar adil? sen inanma beni ilgilendirmez ama en azından inananlara saygılı olmak gerekmez mi? sonuçta bu ülkenin %99'u müslüman ve ağızdan çıkanın kulağa uğramadan parmaklara inmesi inananları incitebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
Densiz said:
Bizde yedik sğl.

nasıl anlamak istiosan öyle anla
ayrıca bunun haricinde evet kutlu doğum dalga geçiyorum, çünkü gerçek değil uydurma. ayrıca dinle de alakası yok.

edit=küfürlü konuşma.

ilgisi var yada yok.. kendine şu küfürü yakıştırabiliyorsan ben daha ne diyeyim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demişti ki?
Sözünü ciddiye alacağımdan yada umursadığımdan değil. Merak ettim, onu tanımak adına.

Yada gerek yok yazılmasına. Mesajımı okuyunca, bir sığırın nasıl cevap vereceğini düşündüm ve aklıma bir şeyler geldi. Neyse umarım bir sığır ile konuşmadık :D
Sosyal ağlarda paylaş

densiz konu islamiyet değildir,kimsenin her hangi bir dini aşağıladığı yok bu topak içerisinde.konu paticik'e üye bir patinin doğum günü kutlaması olayıdır neden garbage a atıldı onuda anlayamadım.hassasiyetin tadını getirmeyin.burası eğlence içerikli bir bölümdür germenize izin veremem.

eğer durumdan rahatsızsanız ve bu konunun gerektiği ölçülerde tartışılmadığını düşünüyorsanız gereken bölümlerde konu açın,yetkililere şikayet edin elinizde olanaklar var.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Apache
Peki.. Ama bu yanlışlık, yanlış anlayanların hatası değil. Herneyse. tekrar islamiyete bağlamayacağım. Ama bunun dışına çıkıp başka şeylerden konuşabilirim herhalde? nede olsa garbage deyiz :).
Bir küfür edip, sonrada düzeltip Küfür ettiğimi ve sildiğimi söylediğim bir mesajda ben atmak istiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
off efsaneymis

tez hazirlanir bu konudan

nasil kacirmisim

din ile alakasi olmiyan bri topicde allahin varligini ispatlamaya calisanalrdan tut yasalari bilmeden kapaticam diye artislik yapanalra ordanda DINIME DALGA GECILIYOR BOHUUUUU :'( moduna girenlere

Ahh çok aptalız çok Viktor. Bizim sucumuz dela'nın doğum günü olduğunu anlayamamak çok pardon ya.

Önce konu niye kişisel'e değilde Konudışına açıldı , Absolut niye kızıp kitledi sonra konuyu garbage'da gördük konuyu bi onu bilsek...
Dedim acaba dela'nın doğum günümü sonra doğum günü olsa niye buraya açsın dedim.

Çok bilmiş havalarıyla vay kekolar bi anlayamadınız mevzuyu gibi mesajlar atmayada hakkın yok.

Ayrıca 5 sayfa boyunca owshit'le taşşak geçmek yerine biriniz adam gibi söyleseniz bu tür mesajlar görmezdik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...