Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Hazırlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ki level 70 de yapılan Incription hazırlığı kâr bazında muhtemelen yüksek levelli spellere etki edecek olan bi prof için ne kadar tekel sağlıyıcak?
Sanmiyorum ki siz lvl 70 reglerini toplar paranin dibine vururum 80de diye düşünüyorsunuz?
Yapılabilicek en mantıklı hazırlık para kasmak olabilir yinede bence gereksiz oyun tek prof üzerinden dönmedi bc de genede dönmez JC büyük bi pay almasına rağmen ekonumi pastasından diğerleri aşağı kalmadı.
Bence orta halli oyuncun yapması gereken 5 er 6 şar stack potbi kaç k da para stoklamasıdır.
Poposundan ter akıtarak malzeme toplaması saçma..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim karakterin epic fly yoktu parada çarçur olmuştu zamanında.. Sıfırdan enchanting kastım 275 ledim her dungeonda lps düşürdüm void veya ench yaptım 3 haftad 5k gold cıkardım ama deli gibi heroic veya normal dungeon atardım. günde 10 lps satıyordum. Katılıyorum yani diğer meslekler aşşağı kalmadı kalmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

12k birikmiş gold
bi dünya rare/epic jewel + ~600 badge
1 banka dolusu cloth
1 banka dolusu herb/pot
1 banka dolusu maden
3x16 çanta dolusu primal
1 banka dolusu leather
banka charların guilt bankında 1 tab dolusu enchanting matları

4adet full lvl70 char, 5.si az kaldı;
5. char ile birlikte mevcut tüm meslekler

skin/engi charım ile gunde 1200g kazanıyorum, bi 20/30k gold daha kasar malzeme biriktirmeye devam ederim diye düşünüyorum.

Kısacası ben hazırım! :D
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
12k birikmiş gold
1 banka dolusu cloth
1 banka dolusu herb/pot
1 banka dolusu maden
3x16 çanta dolusu primal
1 banka dolusu leather

skin/engi charım ile gunde 1200g kazanıyorum, bi 20/30k gold daha kasar malzeme biriktirmeye devam ederim diye düşünüyorum.

arada tuvalete gidiosun dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
12k birikmiş gold
1 banka dolusu cloth
1 banka dolusu herb/pot
1 banka dolusu maden
3x16 çanta dolusu primal
1 banka dolusu leather

herşey tamam da. blizzard level 80 için Badge of Justice'ı kullandırmaz. alacak item falan yoksa vortexlerle onları paraya dönüştür X(
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
para kasmadan nasıl oynuyosunuz ki oyunu, maaş mı veriyolar aylık :) eninde sonunda dailylere yönelecek ya da farm yapacaksınız.

benim guildimde öyle sayılır gbank karsılıor herşeyi repair bile.. ayrıca bosslardan gelen para arttıgından beri her raid 5 60 g kafadan ve badgelerlede zaten vortex alıp satınca yeteri kadar paran oluo e zaten sadece raid yapan biriysen paraya gerekte kalmıor^^ biriktikce birikio onun dısında her respawnda raid öncesi doomwalker+kazzak tan gelen boe epicleri ilede gbanktaki para dahada artıo
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
12k birikmiş gold
1 banka dolusu cloth
1 banka dolusu herb/pot
1 banka dolusu maden
3x16 çanta dolusu primal
1 banka dolusu leather

Oha arada fırsat bulup buraya nasıl yazdın bu yazıları?
Sosyal ağlarda paylaş

LvLarken para harcamak yani ciddi para harcamak yazık bence. 80 olduğumuzda zaten gayet para içinde yüzüyor olcaz veya 1-2 hafta kasıp istediğimiz herşeyi yaptırabilcek durumdas olcaz. O yüzden kasmayın para para para diye huzurlu rahat geniş geniş oynayın :)

AHyi ele geçirme planıma paticikten başlıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hatırlıorum yaa magte sathik die bi elemanda 15kg vardı tbc den önce adamın oyunu 3 hafta geç gelmişti o arada para falanda kasmıstı kendisinde 15kg kardeşindede bi okadar vardı ama kastımı satınmı aldı orası belli deil tam ama iyi yanı gm di :D hiç flask problemi cekmioduk tee kara/gruul zamanlarında
Sosyal ağlarda paylaş

WoW oyuncuları türlü türlü, bazısı ekonomisi güçlü bir karaktere sahip olmayı istiyo, bazısı ise oyunda başka şeyler yaparak eğlenmek istiyo.

ben epic formu bi kaç ay önce anca alabildim, şu anda da 1-2 k gold var tüm karakterlerde toplasam. ama bu kadar geç aldığım için hiç pişman değilim. AH ve grindingle zaman geçirmeyi sevmiyorum.

repair, respecler ve guildbanka donationlar dışında bi harcamam yok. enchant, gem, raid consumables gibi ihtiyaçlarımı gbank dan karşılıyorum. ayrıca leatherworkerım bi kaç güzek 25men drop epic recipe sahibiyim raiding sayesinde. arada bir epic boe item yaptırmaya gelen oluyo 50-100 gold arası değişiyo fiyat. hmm bu aralar gerçi Quel'danas daki dailyleri de yapıyorum. 30-40 dakka hızlı questing ve world pvp hiç fena değil ^^ 300 rep kaldı exalted a :(

WotLK geldiğinde de pek bişeyin değişeceğini sanmıyorum. fakir ama gururlu bir druid olarak kalacağım ühüü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...