Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

oyunun open betaya girmesiyle bir guild olayina girebiliriz bence. Hem de o featurelari test etmis oluruz. Ev mev dikeriz bisiler yapariz.

Bu tur bir olay icin aksyona girmek isteyenler el kaldirsin plx :)

narsor, en tecrubelimiz sensin, bize bilginle yardimci olursan, yol gosterirsen super makbule gecer.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

oyunun open betaya girmesiyle bir guild olayina girebiliriz bence. Hem de o featurelari test etmis oluruz. Ev mev dikeriz bisiler yapariz.

Bu tur bir olay icin aksyona girmek isteyenler el kaldirsin plx :)

narsor, en tecrubelimiz sensin, bize bilginle yardimci olursan, yol gosterirsen super makbule gecer.

bende varım sanırsam. yalnız;

"doktor, kozmetik işine benzemesin?" diye bi replik vardı cem yılmazlı doritos reklamında o aklıma geldi şimdi sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

kozmetik işine benzeyeceğini sanmıyorum arkadaşlar. :D

burda az öz adamlarız konuşmalardan o belli biraz.sanmıyorum hem zaten oyun fazla ön planda değil açıkşası bir wow ününe sahip değil.iler olur inşşalh:D

serverdakı 2 el parmağı geçmicek turk oluruz buyuk ihtimal o yuzden guild işine girmek mantıklı..oyunda kısa surede nufuz sahibi soz sahibi olmak açısından.(nooblara tecavuz etmek :D).bide birbirmize yardım eder eğlenriz.kesınlıkle yapılmalı bence.ben direk varım.
Sosyal ağlarda paylaş

guild icin soyle bir yol izlemek gerekli:

gatherer ordusu(ore)->extractor(metal/yan urunler)->refiner(alloys)->house->guild

tahminimce 4 makro gatherer bir extractoru beslerse 13-14 saatte skiller 100 olur. sira refiner kasmaya gelir ki skilleri 100 olan bi extractor olursa ortalikta sanirim refineri bu zincir besler. 9-10 madenci ile gayet problemsiz olur.

Su ana kadar bu olaya girmememin sebebi oyunu oynayanlarin maden kazma ya da extractor/refiner gibi surekli ayni yerde durup ayni butonlara basarak oynamayip oyunun farkli alanlarini gormeleri. Malesef ustte yazdiklarimi yapmadan ev icin gerekli metallere ulasamiyorsunuz ve olay kasici ama kesinlikle yapilabilir.

Open beta'da serverin cokecegi gibi bir his var icimde :) Oyunda gorusuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...