Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

beyler lag durumu nası can sıkan cinsten mi?

''yoohk bea betadır olur la ole ''gibi mi?

alıyorum kısa zamanda nası adamlar tatilden donduunden beri gelişme bug fixleme olayı nası?

size de hep sorumluluk yuklemiş gibi oluoz. ama baba bu oyun guzel olacak.bizi surekli haberdar edin MO da karizma kısaltma ha

darkfall oynadım geçen..dürüstçe diyim çok kötü bi oyun olmuş. indirdim yukledim.kendi kendime lna hiç guleceim yoktu ne atmosfer ne grafik ne sürükleyicilik hiç bir bok yok.habire tek tuş spam vur vur kaç kaç zıpla zıplarken sağa bas yana doru gidiyo falan aptal aptal şeyler yaptım glabal tek şey yazdım.''man this game is shitty as hell lol''
millet feci hayal kırıklıına uğramış heralde çok kızdılar.ama harbiden kötu.millet ne derse desin youtube çok tartışmalar oluyo bu oyun hakkında fanboy savaşı var resmen DF ile MO çatışıyo.DF yi geçtim zaten komik.MO çok boktan bir oyun olarak çıksa bile ki çıkmayacak tam öncü ve zamanı hak ediyor 2 yıl beklemek gerekse bile beklenir.çunku eğer bu tur denemeler olmazsa 12432345235 tane WoW klonu mmmporg oynarız.bu forumu okuyan herkes oyunu alsın ve betasına katılsın yardım edin admalara tatilede falan çıkıolar zaten verdiimiz paralarla YEDEK adam falan alırlar tatile çıkanlar yerine onları koyarlar vardiya falan yaparlar belki:D:D:
Sosyal ağlarda paylaş

lag degil bende durum fps olayiymis megerse. Makinayi upgrade edince lag problemi de kalmadi milletin etrafinda daireler cizip vurmaya basladim. Bu aslinda baska bir problem, makinan iyiyse savaslarda iyi bir ustunlugun olacak gibi.

Bug cozme hizlari bence iyi, cikan her patchde oldukca hatiri sayilir bug cozuyor adamlar, ama halen bug var. Iyi olan yani adamlar release'i erteliyorlar (ki aslinda mecburlar ama neler gorduk :))
Sosyal ağlarda paylaş

hayda ocak 31 çekiyomuş hehe

said:
The wait is over!
On Monday, Feb 1st, Mortal Online moves to it's next development phase: Open Beta.
During open beta we will also lower the price for the digital download pre-order by 5€.
Check out the shop here.

5€ da ucuzluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...