Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

kutusundan dvd çıkmayan adam fln var etrafta. hani dvdler bi işe yaramıyor şu haliyle tmmda bu kadarda amatörlük olmazki :D
kullanım kitapçığını koyma yeri varmış ama kitapçık çıkmıomuş fln.
millet releaseden sonra yollancak diolar yeni dvd ve kitapçık ama pek bi saçma geldi bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Laflar hazırladım;

Mortis said:

bunları sağlarlarsa her türlü insana hitap ederlerse eski UO günlerimize dönebilirz, etrafımda harbiden kral şeyler tamelemiş tamerlar görmek istiorum. Veya bi herifin gezerek dolarak çizdiği haritayı kullanarak bi yerlere gitmek istiorum, veya özellikle bi admaın craft ettiği bi kılıcı kullanmak istiorum.

Hayatımızın yarısını böyle oyunlarla harcadık UO'cular olarak, diğer bir yarısını da harcamayalım bence.

Mortis said:

Ama bu sefer erkenden davranmıcak iice bi test etsin ki kesin içi rahat edince herkesi gaza getirecez. ^_^

Kaan'ı zehirlemişsiniz zaten, ben de etkilendim, başkalarını zehirlemeyin bari.

Hastadam said:

Bi tane daha var onuda söyliyim. Mesela ben şehirde birisine vurdum kılıçla deneme amaçlı, birisi guard dedi ben öldüm. sonra res olmaya gidiyorum, fakat vicdansız, kindar adam orda beni bekliyordu, her reslendiğimde bir kez daha guard diyodu ve ben ölüyodum. Çok saçma, 1 kere öldüm zaten daha hala suçlu muyum ben. ki reslenme yeride şehrin dışarısında, yani orda guard nasıl çağrıyo hala anlamış değilim.

Sen hiç UO'da pack lamayla getirilmiş 1000-2000 bandajlık reskilleri duymadın herhalde.

gleoddyn said:

Hala serverlardan ses seda yok daha kötüsü devlerden de. İnşallah akşamki stress test yalan olmaz. Şayet olursa çok büyük skandal olur. Lunch arifesi (sözde lunch) böyle lakayitlik affedilmez.

Şahsen ben de öğle yemeğinden önce hayatımın herhangi bir kısmında lakayitlik tecrübe etmekten hoşlanmıyorum.

Sorularım var;

PvP'de sıkıntı var denmiş, ne boyutta, akışkanlık olarak mı yoksa sistem mi cacık? Okuduklarıma göre sistem pek cacık değil çünkü. Neden PvP'cilere önermemişsiniz anlamadım çünkü, UO gibi oyun demek, gate'e pusu kurmak, hayvan spawnı beklemek, gz dışından gz içine aoe büyü yapmak demektir.
Etrafa zarar vermek, insanları bilgisayar başında ağlatmaktır benim için UO gibi oyun.

Looting sistemi nasıl, donuna kadar alabiliyor muyuz?

Neredeyse her şeyi okudum başladıktaki, fakat kimse büyü mevzusundan bahsetmemiş?

Skill Tree'de gözüküyor magic hede hödö, nasıl spell casting mantığı, büyüler nedir hede hödö?
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi_Septimus said:

Sorularım var;

PvP'de sıkıntı var denmiş, ne boyutta, akışkanlık olarak mı yoksa sistem mi cacık? Okuduklarıma göre sistem pek cacık değil çünkü. Neden PvP'cilere önermemişsiniz anlamadım çünkü, UO gibi oyun demek, gate'e pusu kurmak, hayvan spawnı beklemek, gz dışından gz içine aoe büyü yapmak demektir.
Etrafa zarar vermek, insanları bilgisayar başında ağlatmaktır benim için UO gibi oyun.

Looting sistemi nasıl, donuna kadar alabiliyor muyuz?

Neredeyse her şeyi okudum başladıktaki, fakat kimse büyü mevzusundan bahsetmemiş?

Skill Tree'de gözüküyor magic hede hödö, nasıl spell casting mantığı, büyüler nedir hede hödö?

Büyüyü deneme fırsatım olmadı. PVP sistemi fena değil, biraz alışkanlık işi mount&blade'e benzetebilirsin. aoe damage var mı bilmiyorum ama çok güzel okla gz içindeki insanları avlayabilirsin. Animasyonlar biraz tutuk olduğu için pvp biraz yavaş gibi geliyor.

Her şeyi lootlayabiliyorsun, adamı anadan üryan bırakırsın. Yalnız ya adamın bagini tabla targetlayacaksın ya da loot yazıp oto target alacaksın.

Büyüler 2 şekilde olacakmış, güdümlü ya da senin elinle targetlama şeklinde. Şuan denildiğine göre çok güçlüymüş.
Sosyal ağlarda paylaş

daha cok rot balans cekerler onlara.

Alexicim, su an icin combat boyleymis, ben daha hic yapmadim, dunyayi gezip crafting kasiyorum ama tahminen paralyse gibi skillerle falan teamplayle combat biraz daha mantikli olur gibi. Su anda bazi seyler cok op, balans malans gelir mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...