Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

ekledim smarthan

altin silah eglenceli tipte bisiy oldu (piril piril, sapini da altin kaplamak lazim, hatta komple altin gezmek istiyorum be, silah da dahil) tungsteel ile ayni vuruyor, ama durability yarisi
mace'lerde iki tip var, hangisini secersen sec winsente ayni vuruyor, ama zirhlarda kesin farklidir.
silahin sapinin uzunlugu damagei etkiliyor.
Kisa sap: 52
Uzun sap: 58
Eksta uzun: 64
gibi bisey vuruyor. Tabi sapi uzadikca daha cok stamina yiyor. Tekrar bi denemem lazim ama saglam sopa atanlar kesin en uzun sapi kullaniyor. En uzun sapi kullaninca arada winsentlere sapi denk geliyor, o bile 15 vuruyordu :) Komple tahta yapmamakta fayda var o yuzden sapi

Okculukta bozuk cok sey var, adam edene kadar ugrasilmaz, cok sikayet var, bug var, dev postu var ortamda okculugu daha adam edicez simdilik eglenin diye
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada suru seklinde red dolasmaya basladi ortalikta, stat loss filan daha ortalikta olmayinca tabi millet gemi aziya almis, artik iki kisi filan kovalayinca direk suya atiyorum kendimi, kovalamiyolar (atlari gidecek kovalasalar, bi de onca zirgi cikarip suya atlamalari 1 dakka surer, ben ciplak turluyorum), yani oklari olmadikca vurma sanslari yok, adamlar gidince cikip yeni bi at aliyorum kendime, medeni bir cozum oyle 2 ye 1 kapismaya gerek kalmiyor (zirhsiz sansin olmuyor 2 ye 1), 1e 1de cok adam takip dolastirdim pesimde, genelde sikilip gidiyolar biraz deneyip :)
Yaya-yaya savasirken hic sansi yok zaten, kesinlikle dokunamiyorlar, adamlari fitik etmek kolay gibi simdilik bakalim release'de ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar anonsda, releasede koymak istediimiz şeyleri ana hatlarıyla koyduk test ettik şimdi open beta zamanı demişler

yani housing, guild kurmaca adam kesmece bunun dışnda ne var? crafting yoktu galiba matleri götürüp craftera verip yaptırıolardı hehe. Bakalım nasıl olacak.

Ama şey dmeişler çok oyuncu ile şöle yaklaşık ekonomi nasıl gidio ona bakıcaz gibisinden konuşmlar demek ki craftingi falan yavaş yavşa oyunculara bırakırlar herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliyim, ortalikta komplo teorileri var, birileri taa ne zaman isvec tv'sine gosterdikleri demoyu, oradaki npc yaratiklarin davranislarini aciklamis forumda, onu demis bunu demis, bi surue sey degisecek release'de demisler filan fulun.

Olay tam bir pandoranin kutusu, iyi yani acilmasina az kaldi kutunun, su anki halindeki buglar duzelir ve ortalikta adam gibi npc'ler olursa, PvP eklenince ustune keyif verebilir olay, gorucez direk.
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara ben yapmaya çalışırım şöle atlı okçuluğu fln gösteren bişi. pvp deneyimim pek olmadığı için boşuna rezil etmiyim kendimi pvp videosu yaparak :P

bu arada geçen atla bi adamı kovaladım. adam suya kaçtı vs. bıraktım adamı. canımda azdı arkalarda bi yerlerde indim attan oturdum dinleniyorum. adamın kaçtığı tarafa sırtım dönük.
adam peşimden gelmiş beni izliyormuş. arkamdan ok attı bi tane. 10 damage (equip) yazdı. bende düşünüyorum ulan ben çıplağım neye çarptı bunun oku. (normalde 25 fln vurması lazım)
meğer sırtımdaki kılıca çarpmış. :D
bu sayede ölmedim tekrar adamı kovaladım vs.
yani kaç mmoda varki böle bişi dimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...