Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

eheh bu muhabbet nerden geldi buraya.
ben yapılıyor mu diye sordum. narsor yapılmıyor dedi.
yani ork elf diye bişi yokmuş.(ha tam ne dediğini anlamadım. belki geçici bir süre içindir)

yapılırsa sanırım şöle bişi olur.
orta boy uzunlukta kulaklar - ve vücudun belli yerlerinde pullar.
clienti çekiyorum şuan. sıkıntıdan :P
gene anlatmaya başlarım bişiler
Sosyal ağlarda paylaş

yeni ircden henrik sohbeti şeysini okudum.
çok acayip planları var.

ev sisteminden bahsetmiş baya.
1 account 1 house şeklinde tasarlamışlar.(server başına 1 olsa daha iyi olurmuş.)

houselarda da aynı silah craft ederkenki gibi materyaller kullanılabilcekmiş. mesela boğa derisi ve kemikden yapılabilcek. ama binanın canı az olcak. hatta 2 farklı materyal flnda kullanılabilcekmiş. mesela duvarın bir kısmı çam bi kısmı akçaağaç gibi. (yanlış anlamadıysam) gibi gibi.
küçüğk ev yapıp bunu büyütebilcekmişiz. vs vvs.
ev siegelerinde de silah damageleri mantık çerçevesinde olcakmış. yani mesela hammer taş evlere balta ahşap evlere bonus damage gibi.

atlardan bahsetmiş.
bi sonraki patchle geliormuş atlar.
mount sistemini görünce aşık olacaksınız demiş.
binicilik skilleri olcakmış. mesela skill azsa atı kontrol etmek zor olcakmış.
at üzerinde savaşmanın silah kullanmanında skilli olcakmış.

toplam 74 civarı primary skill yapmışlar. skill cap 800-1000 arası bişi olcakmış. (bir skilli maxlamak için 100 skill gerekiyor. yani en fazla 8 skill maxlancak)

blainn race bildiğimiz dwarfmış.
Sosyal ağlarda paylaş

client indi.
patcher değişmiş. account olmadan patcher açılmıyor artık. daha açarken soruyor.
patch sistemide daha güzel olmuş.
loading ekranı hoşuma gitti. eski oyunları hatırlattı. ortada dönen bir kılıç :D

onun dışında zenci elf yaptım. 2 metre boy kodum bide. ağaç kesmeye makro bıraktım. sabaha kadar hadi hayırlısı :)
dex bi 100lensin at gibi koşacam :D
Sosyal ağlarda paylaş

biri kesmistir kesin :) aksamlari birakirsan genelde bulasmiyolar, sehrine gore degisir, bazen ekip olarak npc kesip skill arttiriyoruz, bir kisi guard yazsa komple olucez kimse kasmiyo, bazen elemanin teki gelip dagitiyo ortaligi filan.
Hehe guard olayi oyle, ilk kestiklerinde beni bayagi sasirmistim, sonucta Lictor abiyle dalga gecilmez direk keser gelip, En sevdigim yani gelip kesip sonra da karsina gecip elini karnindan basina dogru torensel bi sekilde cikarip saygi durusunda bulunmasi, keserim ama duygusalim tadinda bi abi
Sosyal ağlarda paylaş

beta closed beta, ve harbiden beta, bi suru sey eksik, ekleniyor halen daha. Bi goz atiyim diye para vermenizi tavisye etmem :)

Quest kesinlikle yok. Oyuncularin hazirlayacagi questlerle ilgili kullanicilardan bir suru kez oneri oldu forumlardan ama hic bir dev olumlu olumsuz yorum yapmadi, %99 olmaz oyle bir sey bence.

Ortalikta bir kereligine kesilecek yaratiklar (bir daha canlanmayacaklar) gibi seyler olacak. Insanlar ne yaparak vakit gecirecek birbirleriyle savasmak haricinde ben de bilmiyorum valla
Sosyal ağlarda paylaş

malesef girip bakma şansın yok :D

neyse henrik bi eventten bahsetmiş pazar günü için. bilgi yok henüz. bakalım ne olacak.
ben giremem muhtemelen saat 22 de diyor :(

"Super Sunday 1th November

Don't miss this super Sunday event 21:00 GMT+1

More info here when we get closer to the event "
Sosyal ağlarda paylaş

amanın bre
yarın housing geliyormuş.
gelmicek demişti devler kaç kere.
bakalım spotlu mu olcak.
devlerden biri sausage lakein orda 600 spotumuz var demişti.
evimi yapıp direk ss çekip koycam buraya :D

birde 10.000 kişilik slot daha açıyolarmış. serverlar baya iyi oldu demkki.

edit: aklıma takıldı. narsor sana kutuyu yolladılar mı?
benimki gelmedi hala. yollayacaklardı sözd ekimin başında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...