Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

narsor said:

bugün bi gariplik yaşadım mesela, alfheimla jungle turu atarken birbirimizi kesik kesik ilerlerken görmeye başladık, ikimiz de clientları kapatıp yeniden açana kadar birbirimizi adam gibi göremedik, ikimiz de clientları yeniden başlatınca düzeldi. Nasıl bi bug çözemedim

aynısı biraz önce başıma geldi vaddada logout login olunca geçiyo neyseki.Buarada gene event warmış 1 saat sonra scravenger hunt diye ?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ya bi tek bende mi oluyor anlamadım, at sürerken ciddi derecede zorluk çekiyorum. boş ve düz arazide giderken sorun yok da dönmem gereken yerler, dar koridorlar falan olduğunda ekran titriyor, at kendi kendine hareketler yapıyor, duruyor kalkıyor, karakter kendi kendine sağa veya sola bakıyor, başka yere bakamıyorum falan. baya otistik moduna giriyor karakter ve at. şu olay resmen baydı beni.

--- ADDITIONS AND CHANGES --
-Controlled riding will have a greater impact on your control of a mount

senin sorunun bu galiba (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

beta da oynadım hayvan gibi kastım skillerimi tamladım güzel armor sword fln yaptım pk oldum.. dağlarda koşarak kendi dengim 3 adamı aynı anda kestim (bi tepenin arkasından çıkıp vurup kaç fln o şekilde biri atlıydı o inene kadar öbürüne dal fln gibi) ondan sonra hayvanın teki third party programla geldi dağıttı beni.. oyundan soğudum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...