Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

narsor said:

ben trial karakterle oynuyorum gelin katılın isteyenler, fena degil cidden ama mountlar kapalı durumda şu an ona göre. Bi de ölünce bayaa bi açlık penalty'si alıyosun, mideyi doldurana kadar bi tarafin cikiyor, o yuzden pek red gormedim starter alanlarda

bug diyolar o açlık şeysinin hızlı azalmasına
Sosyal ağlarda paylaş

Ben görmek istiyorum yeni halini, trial a baktım sitesinden ama kullanamıyorum. Direk subscriptiona yönlendiriyor. Sanırım eskiden kullanmışım trial hakkımı diye düşündüm.

Oyunda geçen yıla göre oynanabililirlik te bir aşama kaydedilmiş mi? Silah dengeleri az daha iyimi? Öldürcek yaratık varmı doğru dürüst? Büyüler düzgün çalışıyor mu?

Bu konularda gelişme varsa ben bir aylık subs açacam.

Buglara zten alışmak gerek bu oyunu oynmk istiorsak. Bugsız olması çok güç, gamebreaking bir bug var mı şu anda? Yoksa normaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni büyü yok
kitap yazma yok

bunların gelmesine bel bağlanıp account açılmaz mortis

armorların durumu biraz değişti, heavy armor artık mana debuff veriyor, ve equipment weighti az etkilesin diye bir skilli var.

dövüş sistemi değişmiş, pek tutarlı bi bilgi görmedim ortalıkta henüz şu silah şöyle bu böyle diye, sanırım materyal etkileri, silah etkileri vs hep değişmiş diyolar. Ama nasıl değişmiş sormayın trialle o kadar ilerleyip kendime kıyafet zırh filan döşemedim, cooking denedim ağırlıklı ve onla takıldım, bu bilgiler sağdan soldan geyikle topladığım bilgiler (genelde irc)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...