Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

Ben çekmedim clientı da daha ,
foruma baktım biraz

girenler hala DESYNC olduğunu söylüolar ve ciddi bi şekilde

sanırım bu oyun şu aptal desync problemine GG olacak, adamlar oyunu geliştiremediler saçma sapan bir teknik problem yüzünden :/ çok yazık oldu

eğer hakikaten durum buysa yazık ama şöyle de birşey var bizzat tanık bile olduğum, millet pr0n'u kısmadan oyuna giriyor sonra FAK DESİNK FAK DESİNK diye bağırıyor. 5 dk sonra aa torrent açıkmış diyor.

yani girip denemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi yarım saat filan oynadım, Fabernum civarında desync yoktu, Morin Khur'da da oyle. Direk oyuna sync girdim, sync devam ettim, ama bankaya erişimde sorun çıktı starter ştemlarımı bankaya koyamadım, artık starter itemlar banklanamıyor da olabilirler gerçi.

Fabernumun oradaki kule girilebilir hale gelmiş, alt katta çok ilginç aydınlatma ve particle effectleri var, girin bir bakın, o tarz dungeonlar yaparlarsa süper olur valla. Morin Khur'da elden geçmiş, güzel olmuş daha bir.

Gölgelerdeki titreme yokolmuş, belli açıdan yamuk yumuk görülme problemi gitmiş. Ama gölgeler şimdi sağlam oturtuyor bilgisayasrı orta ya da high açarsan

Tahminen şu an desync oldum diyenler atıyor çünkü eskisine göre çok daha az adam gördüm ortalıkta test ederken, eski kod da desync yaşatmazdı muhtemelen bu kadar server populasyonuyla
Sosyal ağlarda paylaş

çok garip adamlar geldiler 1 hafta test ettiler desync bitti diip open betayı kaaptıp release edecekler 3 haftaya.

yine yalan olacak gibime gelio çok acele karar veriolar. yani adamlar olayın teknik şeyini çözelim contenttir balancedır vs interfacedir falna olnarı releaseden snora veririz diolar. hadi insanlar alsın oyunu da o ilk ay bedava bittikten sonra yalan olabilir bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

yeni patch çıkmasını bekliyorum şu an bi sürü şey kapalı bi de girip napıyım karakter silinecek, şehirlerin tasarımı değişir yine, en sonki patchde gayet güzel dungeonlar yapabileceklerini de görünce pusuya yattım.

Bugün yarın yeni patch çıkacak o zaman gelirim, vente de girerim direk, umarım yeni patch oyunu rayına soar da içim rahatlar yoksa yandım valla, kesen başka MMO bulamadım kısa vadeli.

Bakalım ne çıkacak yeni patchden diye merakla bekliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an patch hazır (aslında geçen hafta boyunca hazırmış, patcher ile uğraşıyor adamlar (aslında sanırım devlerden biri), geçen irc'de ağlıyordu amma sorun çıktı harddiskimin bi kısmı uçtu assetleri zor kurtardık filan diye (backup alın günlük canlarım benim diycektim hadi demiyim dedim :)), neyse patche'de ekleme yapıyolarmış, artık ömür yeterse görürüz patchi haftaya.

eleman tester team filan lafları bile etti gözlerim yaşardı, sanırım iki intern aldılar tester team olarak :) Neyse şaka bi yana bakalım ne çıkacak haftaya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...