Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

kimse almaz abi bütün community kızgın

adamlar bi patch çıkariolar şunları fixledik diolar fixlenmemiş oluo

bi tek Stabelllar çalışıomuş bi de mindblast gelmiş

targetinge baktım mage için, yine aynı dibimdeki moba not in line of sight dio falan

desync olayı mobların saçma sapan hareketleri vs

bunları çözmeden oyunu çıkaramazlar 2 haftaları var sanmiorum miracle patch olacğaını bu kodla da alakalı deil direk teknik altayapıda sorun var halletmeleri lazım bi şekilde ki bi tarafları bariz tutuşmuştur

şu güzelim oyunu bi desynce aptal saptal buglara harcamasılnar tek dileğim o,

darkfall cillop gibi release etmişti çıktığında nerdeyse bunlar da başarırsa bu oyun sistemiyle harbiden çok keyifli bi oyun olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha süper haber

adamlar tekrar bi fix yapmışlar 1 saat önce galiba

tekrar desync feedback version 2 die topic açmışlar

bu sefer yorumlar ii votelara bakarsanız

perfect le better arasında, Worse çoktu geçen ki vote da bu sefer gelişme var, bazılarında oluomuş ama en kötü adam dadah ii dio herkes .

tabi daha prime time deil fakat yine de sorunun kaynağını bulmuş olabilirler, güzel güzel sevindim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Oha süper haber

adamlar tekrar bi fix yapmışlar 1 saat önce galiba

tekrar desync feedback version 2 die topic açmışlar

bu sefer yorumlar ii votelara bakarsanız

perfect le better arasında, Worse çoktu geçen ki vote da bu sefer gelişme var, bazılarında oluomuş ama en kötü adam dadah ii dio herkes .

tabi daha prime time deil fakat yine de sorunun kaynağını bulmuş olabilirler, güzel güzel sevindim ^^

sabah girdim oyuna da, desync'ten eser yoktu sanki ama enteresan, moblar ışınlanıyor direk yanına. daha doğrusu bu sefer moblar desync oluyor lol. Wisent keseyim dedim, at üstündeyim vurup kaçıyorum uzaklara arkamı bi dönüyorum direk yanımda wisent ama vuramıyor. biraz bekledikten sonra vurmaya başlıyor.

ha bide 1 wisenti 10 kere lootladım o da cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz o is sakat, gecen gun bana da oldu

simdi soyle ki, tamam boyle bir knockback skilli var eli kilic tutan kisiler icin. buna karsilik ayni sekilde eli kalkan tutan kisiler icin knockback resistance da var cokzel, buraya kadar mantikli, guzel, hatta sahane

amaaa, iste o noktada devreye 'complex crafting sistemi' giriyor

e arkadas ben extracting skilllerini sigdiramiyorum bir crafter olarak, ridingi kaca kadar train etsem derdindeyim skill cap yetmezliginden; bir de knock back resistance mi alayim? e almayinca ne oluyor, eleman mounted charge + knockback + knockback + knockback kesiyor, ben yerden bakiyroum amcaya, sagdan sola donme sansin yok yattigin yerde

simdi uo gibi hersey, hersey coh mantikli falan iyi guzel de, uoda benim en dandik blacksmithim kendi mineini kazar, portalini acar, gerektiginde de iki buyu cakar kacardi 700 cap dahilinde

yani birak az cok kendimi korumayi, 'ufukta pk gordum mu kacayim' diyebilmek icin bile yanima mercenary almadan gezmemem lazim oyunun mevcut halinde crafter bir insan olarak, o da realizmden sicisa gectikleri nokta bence

ha boyle olmaz mi? olur, cok guzel de olur. ama bir zahmet player economy geyiginden vazgecip hammaddeleri vendordan alinabilir, vendora satilabilir yapmak ya da adam gibi auction house koymak zorundasin o zaman, cunku hard core guildler disinda kimse uzun sure sadece craftingle kasmaz madenin yanina ev / kale dikmedigi surece

direk birisi daldigi anda olusun cunku, kacis yok, savunma sansi yok. praying kasacagiz bol bol kimse dalmasin diye
Sosyal ağlarda paylaş

abi instant kill olsa yine iyi. sorun orada zaten, 1 vurusta da kesse, 20 vurusta da kesse ayni sey; yerden kalkamiyorum cunku 1 den 20ye ehe

tamam adam tecrubeli, tepeden tirnaga silahli zirhli, profesyonel katil, oldursun beni tabii. 'ben de onu kesebileyim' demiyorum wowdaki gibi. ama allah askina kacma sansim olsun az da olsa. knockback hic olmasin bile demiyorum, hatta 10-20% ihtimalle olsun bile demiyorum; 75% knockback sansi olsun ona da raziyim. en azindan derim ki 'bir ihtimal yerden kalkabilirim 3 saniyeligine, hadi be'

simdi adam daliyor, mounted chargei yiyince birakiyorum mouseu sigara yakiyorum. yerden kalkma sansim yok cunku, direk yerde basliyorum fighta, yerde bitiriyorum

bunaliyor insan oyle olunca, heyecani yok olayin, direk eziliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

o da olabilir bak. yani yere dustukten sonra kalkip topuklama sansin olursa makul olur. hadi mounted chargeda olmasin, ama eleman vurunca 5 dakika uzanmayayim

adam bana bir cakiyor, zaten atla vurdugu chargela ayni etkiyi yapiyor su anda, realizm desen o da degil yani su durumda
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece patchler fln bitti, oynayayım dedim gecenin 4ünde, o da ne göz gözü görmüyor :D, yürüdüğüm yeri göremiyorum ehe. girer girmez böyle olmasına rağmen çok güzel bir ayrıntı

şimdi oyunu toplamda 1 saat bile oynamadım, ama oyunun yeni oyunculara yönelik en büyük eksiği, abi oyunun menüleri fln çok soğuk. o help menüsünü okuyasınız gelmiyor :D

bide oyunda şu an friends kısmı fln yok sanırsam? nasıl buluyorsunuz siz birbirinizi :D

bu arada eğer craft sistemini anlattıkları gibi hayata geçirebilirlerse efsane ötesi birşey olur.
Sosyal ağlarda paylaş

vent'ten iletisim kuruyoruz ki guzel sistem zaten friends sistemi fln olacagini sanmiyorum? Guild sisteminde chat gibi bir sey olacak ama sanirim.

bir de whisper sistemi var ama gmler kullanabiliyor sadece. Ama sen de /r nick seklinde msg attiginda o kisinin online olup olmadigini anlayabiliyorsun. Boyle bir ayrinti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...