Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

ne kufur ettim o olaya anlatamam

bu kadar abuk bir uygulama gormus degilim simdiye kadar oynadigim hicbir mmorpgde

lan sen stuck olmama neden olan hatali noktalari duzelttin mi? yok
'stuck oldum yardim' dedigimde bekletmeden gelecek saglikli gm ekibin var mi? yok
teleport / summon / hearthstone vs.. gibi her mmorpgde olan bin cesit yontemden herhangi biri var mi? o da yok

sen bunlarin hepsini -birini degil, hepsini- yapmadan hangi akla hizmet kalkip gunde oyuncu basina 3 kere kullanilan komutu kaldirirsin?

herseyi gec, beta be kardesim bu, exploit eden etsin, nedir yahu. hadi cok kastin kendini, icine oturdu abuse ediyorlar diye aglayarak uyaniyorsun geceleri, koy bir cd olsun bitsin

amator ruhla oyun cikartmak, ne bileyim pazar payini degil kaliteyi hesaplamak falan guzelde, iste yan etkisi boyle dusunmeden dangalakca is yapmak oluyor demek

gece gunduz icin de ayni seyi soylemistim; buglar canimi sikmiyor, hele ki betada; ama boyle dusunmeden yapilan zalakca seyler umudumu cok kiriyor

edik; ha hala oynuyorum, releasede de alip deneycegim bir sure cok cok buyuk ihtimalle, hate mail gibi algilanmasin mesajim yani

ama kiziyorum bir yandan da
Sosyal ağlarda paylaş

stuck olduysaniz ve gm yoksa soyle bir olay var yapabileceginiz. relog olun ve loading ekraninda donen kilici gordugunuzde ileriye yavas yavas basin ve jump fln da ekleyin takildiginiz yerin durumuna gore. bu sayede takildiginiz obje loadlamadan ordan cikabilirsiniz. Ayni sekilde asla binalarin ve taslarin ustunde log out olmayin, tekrar girdiginizde sikisacaksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet en büyük mallıkları oldu stuck komutunu kaldırmaları 2-3 kere takıldım ama allahtan şehirde insanlar da ittirdi sorun olmadı

ama öle 2 saat falan beklesem harbi sinirlenidrdim ben de

ki terrain de o kadar bug var ki takılmamak elde değil, nasıl güvenip gmlere bırakmışlar

bi de hani exxploit edip dağın taşın üstüne çıksa ne yazacak yani veya evin nefrin dediği gibi

neyse pazartesi patchden ii bi bug fix bekliorum şu desync ve büyük buglar konusunda. umarım ii iş çıkarırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

fakir miyiz arkadasim biz senin gibi? mat var uzerimizde, zirh var silah var, pet var

hadi 10% stat loss tamam diyelim gunde iki kere, ama donuna kadar birakiyorsun bir de

ayrica o nearest shrine olayindan ciddi supheliyim; biraz randomvari gibi geliyor bana. shrinein iki adim otesinde stuck olum gecen, kullandim komutu alakasiz bir yere atti kayboldum birde gece gece ehe. bilmedigim shrine da olabilir tabii ama sanki sehirlerdeki shrinelari saymiyor gibi geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...