Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

attan inince gri olmayı kaldırmadılar zaten patch ntoelara dikkat ederseniz onu bi sonraki patchde düzelticeklermiş de

başka character yaratıp denedin mi kılıç çıkıo mu die yoksa

yok ya yeni karakter yaratmadım. yaratmam da zaten bi kılıç için :). ben yanlış anlamışımdır belki, varolan karakterlere de kılıç eklenicek gibi bi sonuç çıkarmıştım.

peki attan inip logout olursan at gidiyo mu hala ?
Sosyal ağlarda paylaş

yav at tameledim transfer edecem, transfer edeceğin adamın taming skilli yok iptal ediyorum transferi diyor?? bu patchlerden önce sorunsuz transferliyodum, kalıcı bir özellik mi bu yoksa bug mı bilisi olan var mıdır?

Bir de, wisentlere komut verebilmek için kaç creature control istiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

dun yoktu

karsidaki adam benim, dun ayni sekilde yani olmasi gerektigi gibi samaelin tameledigi ata binip aslanlar gibi gzmistim bir suru

bugun iki ayri charima transferi denedi, ikisinde de taming olmadigi icin transfer iptal dedi. mo forumlarinda da birsey yok, patch notesta da. gm cagirdim gelmedi haliyle daha

kaldi ki gerekli olmamasi gerekir ama, domestication + animal conrolum de var

tamer varsa bir deneyebilir mi transferi? bana / samaele ozel bir bug mi yoksa hotfixte mi patladilar yine merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

simdi elemanin tekiyle konustum, sirf bu yuzden gidip taming kitabi almis o da

sorun bana ozel degil, deneyin transferi muhtemelen yasayacaksiniz ayni sorunu bu durumda. olmamasi da gerekli zaten akila, ama bugunku patchten itibaren gerekli hale geldi taming sanirim. daha da kimse farketmemis herhalde, mo forumlarinda da tek kelime yok henuz

neyse ki patch notesta da yok, bu durumda bug herhalde, duzeltirler bir iki gune, ama simdilik gidip taming kitabi aliyorum ben bir tane
Sosyal ağlarda paylaş

sabah oyuna girdim oynuyodum sonra crash verdi ve bir daha girmeye çalıştığımda charlarımın silinmiş olduğunu gördüm bu herkeste aynı mı yoksa sadece ben de olan bir problem mi?

edit: Login serverları açık, oyun serverı down mış. O yüzden charlar görünmüyormuş. Aklınızda bulunsun paniklemeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eh beeee ... Yaptiginiz oyuna sokayim diye mail aticam birazdan.

4,5 gb'dan fazla patch indirdim ve hala indiriyorum. Hep ayni dosyalari update ediyor ustelik. Mal herifler guncel bir patch cikarsalar ya buyuk boyutlu patch'ler icin.

Cidden kafalari guzelken ugrasiyorlar heralde bu oyunla. Ya da cidden mallar ve mmo falan yapip cikarmak cok kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard ile hic alakasi yok.

Patch dedigin sey dosyalarin yeni versiyonlarini barindiran dosyalar grubu sonucta.

Yani millete once ayni dosyalarin daha eski tum versiyonlarini indirtip sonra en guncel olani indirtiyorlar.

Onun yerine yapsin bi tane guncel paket, tek seferde onu indirip kursun millet. Mantik ayni.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden her patch çıkınca tekrar çekiodun oyunu da

şimdi bi kere yakalayınca i patch geldikçe güzel güzel update ediosun sorun olmuo.

şu an sürekli patch yaptıkları için oturup tekrar updated versionlu setup yapmiolar, çünkü onu yapsalar bugun yarın tekrar outdate olacak.

sakin yani isyan etmeye gerek yok =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

evet tahminen bugdır alın siz bitane düşürürsünüz zaten

garip bi patch oldu şu geçen haftaki resmen, böle bir çok çalışan şey de bozuldu hehe

abi duzeltmeye kastiklarini duzeltmis olsalar yine diyecegim ki bir bizden bir onlardan, ama o da yok

yine dismountta crimim, yine sehirler zifiri karanlik. vendorlar geri geldi sagolsunlar ama o yani heh
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu dismount bugı şu yeni patchle çıktı

ben ilk patch günü girdim okuyacağım bir sürü kitap vardı böle 5-6 tane kitap çantamda atımı tameledimg ece gece meduliye gittim falan. Yolda da bişeyler kesmiştim, vs baya bişey vardı cebimde,

indim attan böle bankaya gidiorum güzel güzel vs. Çat guard yattım.

baktım foruma KNOWN ISSUES da var. ve bu hotfixle deil de server tarafından olduğu için mi bi sonraki patchle hallediolarmış.

ondan sonra çok uzak bi yere gitmediim sürece atlardan uzak durdum abi. Şu an at tamelemiom, bi süre böle, ne yazık ki , çok saçma bi bug ama yapacak bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh bitti sonunda 5 gb'dan fazla patch ve oyun acilmadi.

Bir sekilde actim oyunu, karakter yaratma ekraninin son kisminda oyuna giremedim. Tikliyorum salak salak bekliyor.

Back dedim, tekrar next dedim yine tuslar islev disi kaldi.

Login olabilmenize bile sasiriyorum su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...