Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

ben naaptım lan dasdad

gaulkora gittim adamlar orda maden kazio die

Vadda dan yola çıktım, at aliim de haritaya baka baka giderim dedim.

At spawnının kaydırmışlar mı ne o karanlıkta bulamadım, sabah oldu anca gördüm atları.

gaulkora doğru yola çıktım vs. FAKAT şu internetteki HAritalara güvenemyin abi, tamamen genel hatlarıyla gösterioo lsa da detaylıhiçbişey göstermio orda, dağ arası geniş yol açıklık gibi gösterio oysa alakası yok. SAçma sapan yollardan kendimi Toxia'de buldum. Morin khura geçtim ordan tekrar geri döndüm bi at daha tameledim, sonra bullhead tunnelın ordan bi şekilde buldum ve 2 saat falan sürdü. Geldim şehire, adamların maden kazdığı yeri bulmaya çalışırken iice karanlık çöktü ve yani hiçbişey göremedim torchum da yoktu yolda öldüğüm için.

Adam kraterin içinde mine yapio, diorum çık, KURTLAR KAPAR dio , falan anca bulduk birbirmiiz, Mine ettik biraz, sonra şehire geldik, lawless şehir olduğu için 2 pk daldı falan. yattık . Reslendim bi çadır içine kaçtım orda da buldu adam beni falan sonra iice karanlık bi yere dalıp. oyundan çıktım

şu karanlık olayı çok garip bi boyut katio oyuna fakat yani iptal oluosun 3 saatlük günde 2 saat gündüz 1 saat gece falan yapsınlar bari. gündüzler çok çabuk geçio GÜN YETMİO xP
Sosyal ağlarda paylaş

valla crafting ve extractor tek etkilenmeyen SEKTÖR şu patchle die biliorum, biraz daha dene bakalım belki bişeyi eksik yapmışsındır.

yeni patch direk bütün herşeyi bozdu çok komik, GM lerin komutlarını bile bozmuş hehe

yani yeni büyüler gelmedi, orclar gelmedi

taming bozuldu, npcler bozuldu, attan inince gri oluosun vs.

adamlar oyunu bozdu hehe neyse hotfixliceklermiş.

ben de bi mage açmak istiorum ya yeni büyüler heyecanlı çünkü! xP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...