Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

bozuldu benimkisi ya yüklenmiyor =)

Torrentten indirdim.

İlk dosyayı kurdum.
Sonrakileri klasöre atıp, yönetici olarak çalıştır dedim.
En son update'i de öyle çalıştırdım ve bu hataları verdi.
Game setting penceresi çıkıyor üzerinde hiçbirşey yapılamıyor kapatıncada updaterı kapatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

utiliyy vendordan

demin bana da aynı şey oldu bi daha aklında olsun

10 copper bişey zaten torch çok ucuz, git böle 6-7 tane falan torch al koy bankaya ki

karanlık çökmeden koş bankadan al torchunu cidden torchsuz göremiosun hiçbi yeri

ben Vadda da meduliye yola çıktım, 30 kere gittim yok, sırf belli alanı görüosun ormanda gitti mgittim fazla kuzeye gitmişim fabernumun oralarda buldum kendimi ki bi pk dadandı, ışığa gelmiş direk, herifte de meşale yok atla böle indirio sürekli, kapadım meşaleyi direk kaçtım bulamadı adam beni o karanlıkta. ehuheu
Sosyal ağlarda paylaş

abi açıkcası şu ışık olaıynı iice düzeltmeden hani veya büyücülere IN LOR tarzı büyü vremeden 3 saat gece hariden uzun çünkü iptal oluosun

meşaleler etrafı aydınlatio, fakat başka birisnin meşalesi senin görüşünü aydınlatmio sadece o adamı aydınlatio enrde olduunu görüosun yanına gidince direk sen kendin meşaleyi çekmiş gibi göremiosun etrafı

onun dışında şehirdeki kamp ateşleri ıvır zıvırlar ışık yaratmio sadece görüntü olarak öle. Şehirlere baya ışık koyamaları lazım ki insanlar geceleri şehirde işlerini normal yürütebilsinler. o zaman harika olur

ve ormandan şehiri arayan insanlar da ışığı görüp oraya giderler

ışık kaynaklarını düzeltmleier lazım zaten farkındalar hepsinin yaparlar , onun dışıdna gayet güzel, direk güneşi takip edip günün neresinde olduğunu çok rahat görüosun. Öğleni akşam üstünü vs. ki gölgeler uzuo ayrıca ışıkda ona göre değişio falan baya başarılı olmuş şu ana kadar hiç bi MMORPG de yapılmış bi olay deil.

Tek garipliği, Güneş batıdan doğuyo, doğudan batio hehe o da bu dünyanın özelliği demek.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi güneş batıdan doğuyor nedemek yahu, güneşin doğduğu yer doğudur zaten :) güneye bakarken güneş solunda kalacaktır ama orası doğudur yani euah

abi verilen haritalarda meduli tarafı batı, fabernumvs kuuzey modundadır ya

ona göre Batı dan doğuyor, demek ki kuzey taraf Vadda tarafıymış hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Cassiline said:

Olm gece vakti yönümüzü nasıl bulucaz?

Ay hangi tarafta oluyo şimdi?[/quote

ay kuzey batıxda kalio hep

yani tinderem varya şehiro tarafa doğru ay, fabernum kuzey, meduli batı olarak alırsan.

ama gece yön bulmak cidden zor meşalesiz kesin dağılırsınız meşale ile belli bi alan görüosunzu onda da kaybolabilrisiniz ben kayboldum ve oturudm bi yere çıktım

sabah oldu mu şimdi nedir durum gece mi yoksa hala
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Xenocide said:

abi güneş batıdan doğuyor nedemek yahu, güneşin doğduğu yer doğudur zaten :) güneye bakarken güneş solunda kalacaktır ama orası doğudur yani euah

abi verilen haritalarda meduli tarafı batı, fabernumvs kuuzey modundadır ya

ona göre Batı dan doğuyor, demek ki kuzey taraf Vadda tarafıymış hehe

doğrudur ozaman haritayı yapan yanlış tahmin etmiş :) daha doğrusu muhtemelen eski halinde güneşin olduğu yeri doğu almıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...