Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Mortisle cok pis bir ise daha girdik. Ortami hazirladik, kavga cikardik. Ben calilarin arasindan gariban bir okcuya abandim soymaya basladim. Mortis surekli konusup bir yandan da dovusurken ben adamin 200 okunu,kemik ve derisini caldim. Bitti bu is sandik. Ama azimli cikti bu okcu.

Once adam olayi anlamadi, biz de yakindaki gri bi elemana dalalim diye takilmaya basladik. Adami kesemedik bir turlu bu sirada onceki adam geldi, yayini cikardi bize saldiracak bakti oku yok xD kovalamaya basladi. once bu 2 kisi sonradan 4 kisi oldu ne is bu anlamadim. hidden crimim ama goren gelmeye basladi. 20dk fln bir kovalamaca daireler cizmece oldu. En sonunda vaddanin cikisindaki golun orada Mortis at tameleye gitti ve ben de bunlari oyaliyordum. Mortis ati tameledi ama gelirken bu 3 u en sonunda beni avluka yapti saglam koydular fln kactim derken adam kosu halindeyken ben geldi 2 kere vurdu ve gg. sonucunda bitch bitch diye spam yedim hehe.

Sonra buruk bir sekilde vaddaya donerken macroda miner bulduk. kestik 6000 granium pile indirdik. ama bir baktim pk olmusum lol. PATICIK NERDEYDI SORARIM?!?! ventten cagircaktik 4-5 kisi bitecekti bu is! Herkese yetecek okumuz olacakti... sorarim sizlere... nerelerdesiniz!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ekmek az biraz uraşınca anlaşılıyor bişiyler :D
O stam barı senin statlarına bağlı olarak çoğalıyo filan falan. Statleri fulleyince bööle bayaa bi koşarak adama vura vura ekşın yapabiliyosun. Hatta biz de başlarda senin gibi kaptık baltayı adamlara gang yapmaya çalıştık, ama gel gör ki Justin isimli bi hayvan kasmış statları ve brawling (wrestling) skillini biz 4 baltalı çapulcuyu yumrukla ağzımıza ağzımıza verdi yani...
Ama oyun hakkaten çok yeni mi desem ne bilim. Gelmesi gereken çok yenilik var. Ayın 22sinde büyük bişiler gelecek dedikodusu var ortada wipe gelmesi de muhtemelmiş. O yüzden şu an ciddi anlamda kasmıyoruz bişiy, barzoluk yapıyoruz etrafta.
Ama şu an bile az çok eğlenmek mümkün... 4 kişi birisine dalalım derken birbirimizi kesiyoruz filan güzel şeyler :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...